OLULINE! Suurenenud mahtude tõttu palume vormistada tellimused pikema ajavaruga, et kaup jõuaks kohale enne pühi. Vabandame!

LEGO Sonic the Hedgehog Tailsi töökoda ja Tornaado lennuk

0 viiest
Hinda
Tarne 7 tööpäeva
66,45 €
Tavahind: 69,95 €
Saadavus kauplustes
Lõbu väikestele Sonicu fännidele – inspireeri lapsi ehitama Sonic the Hedgehog™-i jaoks rada alates 6-aastastele lastele mõeldud mängukomplektiga LEGO® Sonic the Hedgehog™ Tailsi töökoda ja Tornaado lennuk (76991.
Ehitatav lennuk – lapsed saavad ehitada Tornaado lennuki ja töökoja, seejärel kasutada lennukit rõngaste kogumiseks, Badniku alistamiseks ja Sonicu loomasõbra päästmiseks.
Neli tegelast ja tarvikud – selles mängukomplektis on tegelaskujud Sonic, Tails, Clucky, Buzz Bomber ja palju mängutarvikuid rollimängudeks.
Kaks mänguviisi – pärast kangelaste rajale saatmist saavad lapsed nautida tempomuutust, luues Sonicule ja Tailsile oma lugusid, kus nad hoolitsevad Clucky eest või veedavad aega töökojas.
Kingitus Sonicu fännidele ja mänguritele – see LEGO® Sonicu mängukomplekt on vahva sünnipäeva-, pühade- või argipäevakink alates 6-aastastele lastele, kellele meeldivad loovad mängud ja videomängude fännikaubad.
Mõõtmed – töökoda on 9 cm kõrge, 12 cm lai ja 9 cm sügav.
Intuitiivsed juhised – rakendus LEGO® Builder juhendab su last intuitiivsel ehitusseiklusel tööriistade abil, millega saab mudeleid 3D-vaates suumida ja pöörata, komplekte salvestada ja oma edenemist jälgida.
Loovmäng koos Sonicuga – LEGO® Sonic the Hedgehog™ mängukomplektides kohtub kiire tegevus loovmänguga.
Kvaliteetne toode – kõik LEGO® detailid vastavad tööstusharu rangetele nõuetele, et tagada nende stabiilne kvaliteet, ühtesobivus ja lihtne ehituskogemus – seda juba alates aastast 1958.
Ohutus ennekõike – LEGO® klotse ja osi on maha visatud, kuumutatud, muljutud, väänatud ja analüüsitud, et tagada nende vastavus rangetele üleilmsetele ohutusnõuetele.
HOIATUS! Ei sobi alla 3-aastastele. Väikesed osad. Lämbumisoht!
Tarne 7 tööpäeva
66,45 €
Tavahind: 69,95 €
Saadavus kauplustes