Lenna - 3X CD

3 viiest
Hinda
Tarne 7 tööpäeva
9,99 €
-33%
Tavahind: 14,99 €
Saadavus kauplustes
Pärast viieaastast vaheaega ilmub kauaoodatud uus Lenna stuudioalbum
Detsembri alguses annab plaadifirma Sony Music leibel Made in Baltics välja Lenna kolmanda stuudioalbumi „3X“. Albumi produtsendiks on Raul Ojamaa, kes tänavu jaanuaris võidutses oma bändiga Miljardid Eesti muusikaauhindade galal viies koju ka maineka „Aasta albumi“ tiitli.
“3X” on Lenna kolmas stuudioalbum, mis sündis koostöös produtsent Raul Ojamaaga. Lenna jaoks on albumi sünd olnud suure sisemise arenguga protsess ning kuigi nad Rauliga eelnevalt tuttavad ei olnud, sujus koostöö suurepäraselt, sest loominguliselt oldi ühel lainel.
“Kindlasti ei proovinud me varasemat Lennat lõhkuda. Minu jaoks on albumil lugusid, mis viitavad ka tema eelmistele albumitele ja helipildile. Tegime uut asja, aga salaja viskasime kulpi ka Eplikule ja Rauale,” sõnab Ojamaa.
Lenna ise peab kõiki lugusid albumilt enda jaoks omamoodi armsaks, Raul toob hetkelemmikuna esile albumi viimase pala pealkirjaga “Sõnad”. “Jõulud on tulekul ning see lugu oma lihtsuses teeb kindlasti südame kamina ees istudes veel grammi võrra soojemaks,” ütleb ta.
Esmakordselt lõi Lenna autorina kaasa kõikide lugude juures. „See on minu jaoks kõige isiklikum album“, lausub ta.


Lugude nimekiri:

1. KUULE
2. ÕNNELOOS
3. KEERUTA (KOOS NUBLUGA)
4. HELENDAN
5. KOLM KORDA
6. SIIRAD SILMAD
7. AJAVOOL
8. KAASA TULEKSIN
9. TÄNA ÖÖSEL
10. SÕNAD
Tarne 7 tööpäeva
9,99 €
-33%
Tavahind: 14,99 €
Saadavus kauplustes