Levist väljas

0 viiest
Hinda
Tarne 1-3 tööpäeva
19,90 €
Tavahind: 20,95 €
Saadavus kauplustes
Suvevaheajal lausa kohustuslik lugemine loomi armastavatele poistele ja tüdrukutele!Iseseisev Kati-e armastab loomi sama palju kui elektroonikat ja programmeerimist. Ti-bot on Kati-e ehitatud lendav robot. Koos on nad loomaabiagendid ja lahendavad lemmikloomadega seotud juhtumeid.

Kati-e, Timi ja Ti-bot seiklevad maal. Talus on palju armsaid loomi ning ATV-ga on tore talutöödes aidata. Aga mis saab siis, kui Ti-bot on kadunud ja telefonil ei ole levi?

Tempokas „Loomaabiagentide” sari on võlunud lugejaid nii Soomes kui ka välismaal. Loomahull IT-tüdruk Kati-e, tema robot Ti-bot ja naabripoiss Timi pakuvad samastumisvõimalust paljudele lugejatele.RIINA JA SAMI KAARLA on „Pet Agentsi” sarja idee, teksti ja illustratsioonide autorid. Riina on olnud lapsest saadik hull loomade järele. Kodus oli alati kass ja maal vanavanemate juures lehmi ja sigu. Riina ravis ja viis loodusesse tagasi oma õuele sattunud vigastatud loomi nagu harakaid, vareseid, konni ning kassi küünte vahelt päästetud sisalikke ja hiiri ning teisi närilisi. Riina ja Sami loomasõbralikus perekonnas on olnud lemmikuteks hamstreid, liivahiiri, rotte, viirpapagoisid, akvaariumikalu, küülikuid ja bensiinijaamast päästetud kodustatud hakk. Praegu kuuluvad perekonda lisaks neljale pojale Tšehhi huntkoer Kira ja Portugali veekoer Patu ning segaverelised kassid Kiki, Milu, Repe ja Sulo. Kõiksugu seiklused lemmikloomadega on neil seega omast käest võtta!
Tarne 1-3 tööpäeva
19,90 €
Tavahind: 20,95 €
Saadavus kauplustes