Päikene paistab ja loodus lokkab, kätte jõudnud suvi!

Suvi on igati sobilik aeg pikniku pidamiseks ning seekordse lastehommiku teemaks on Lotte piknik.  

Solarise Apollo lastehommik toimub laupäeval, 7. juulil algusega kell 11.00. Vägesid juhib piraat Pepo (Jaan Vahar), kes korraldab lastele vahvaid mänge, ning loeb Andrus Kivirähki raamatut  "Leiutajateküla Lotte". Kusagil Euroopas, suure mere ääres, asub Leiutajateküla, kus au sees on igasuguste majapidamises kasulike vigurite meisterdamine. Igal aastal korraldavad külaelanikud uute leiutiste võistluse. Kes võidab selleaastase võistluse selgu lastehommikul. Lastel tasub olla aktiivne ja tähelepanelik, sest tublimatele on auhinnad!

Tsirkust hakkab saama, sest meile tuleb külla tsirkusestuudio Folie. Nad näitavad meile žongleerimisekunsti ning kõigil on võimalik seda ka koha peal õppida.

Kõiki jäätise sõpru rõõmustab Balbiino Jeti värskendavate jätsidega!

Lisaks palume kõikidel oma pikniku klaas ühes võtta, sest hakkame neid kaunistama toredate Lotte kontuurkleebiste ja Marabu portselani ja-klaasimarkeritega. Oma käega kaunistatud Lotte morsiklaasid on käsipesukindlad ehk klaasi saab igapäevaselt kasutada! Kaupluses on vahva Lotte temaatiline väljapanek, kus on pikniku tarbeid ja teisi toredaid Lotte tooteid.

Lõbusaid tegevusi on igale lapsele, niiet laupäeval kõik Solarise Apollo lastehommikule!


Astu kampa!