Jazz.ee LIVE: Lõunajazz

Olete oodatud Solarise Apollosse mõnusale sõbrapäeva eelsele lõunakontserdile 13. veebruaril kell 12.00-13.00!

Üles astub imeline Jana Kütt Trio ning sütitav Alfa Collective.

Solarise Blender pakub sel ajal maitsvaid lõunapakkumisi ning kogu CD muusikavalik on sel tunnil Solarise Apollo kaupluses -20%!

12.00-12.25
Jana Kütt Trio


Esmakordselt kohtuvad laval kolm isemoodi muusikut:
Jana Kütt - vokaal/comp/sõnad
Kirke Karja - klaver
Johannes Laas - kitarr

Igaühel oma nägu ja esteetika, ometigi on nad mingis mõttes sarnased. Katsetamine ja eksperimenteerimine muusikas on see, mis neid seob.
Kontserdil kõlavad Jana lood, mis räägivad meie veidrast ühiskonnast ja inimeste vahelistest suhetest. Muuseas tuleb esitusele ka hiljuti avaldatud „Moment Unwind“, mida on võimalik kuulata nii youtube'is kui ka soundcloud'is.

12.35-13.00
Alfa Collective


Anett Tamm – vokaal, kitarr, klahvpill
Johannes Laas – elektrikitarr
Taaniel Pogga – elektriklaver
Robert Nõmmann – kontrabass ja basskitarr
Martin Petermann – löökpillid

Alfa Collective on 2017. aastal kokku tulnud ansambel, mille viis liiget keedavad mõnusaks moosiks soul’i õõtsumise, funk’i astumise, blues’i laengu ja jazz’i krutskid. Ühise helikeeleni on jõutud laulja Anett Tamme loomingut ja nägemust kandvat debüütalbumit “Canvas” meisterdades, mis peale julgemate kõlatoonidega eksperimenteerimisele viib mõtted ekslema ka tuttavatele radadele.
Bändi loomingut on nimetatud nii värseks, kontrastide rikkaks, eklektiliseks kui ka mahedaks. 2018 sügisel välja antud debüütalbumi “Canvas” looming elab live-esituses oma elu ning areneb edasi, järgmistele hullumeelsetele ideedele on leitud juba hea pinnas: selleks, mis käigu muusikaline viisik järgmiseks otsustab sisse lükata, ei ole võimalik kuulajal end ette valmistada.

Alfa Collective on publiku ette astunud kodumaa suuremates linnades ja jazziklubides, esinenud festivalidel Tudengijazz, Mailaul ja NOVUS Music Incubator ning andnud välja esimese albumi “Canvas”, millel teevad kaasa kitarrist Erki Pärnoja ja laulja Marianne Leibur.

KUULA: "Canvas"

Kohtumiseni Lõunajazzil!