Ma näen sind

0 viiest
Hinda
Tarne 7-14 tööpäeva
22,03 €
Tavahind: 23,19 €
Saadavus kauplustes
Sa teed iga päev ühte ja sama.

Sa tead täpselt, kuhu sa lähed.

Sa ei ole üksi.

Kui Zoe Walker näeb enda fotot ühe Londoni linnalehe erakuulutuste rubriigis, otsustab ta välja selgitada, miks on tema pilt sinna sattunud – ilma ühegi selgituseta, lihtsalt udune foto koos internetiaadressi ja telefoninumbriga. Zoe viib ajalehe koju ja näitab seda pereliikmetele, kes on kindlad, et naine fotol vaid sarnaneb Zoega. Aga järgmisel päeval on ajalehes juba uue naise pilt ja nii päev päeva järel.

On see eksitus? Või juhus? Või peab keegi arvet nende naiste iga sammu üle …

***
Järjekordse psühholoogilise põnevikuga „Ma näen sind“ hoiab Suurbritannia kirjanduse viimaste aastate edukamaid uustulnukaid Clare Mackintosh lugejat oma haardes esimesest leheküljest viimaseni.

Clare Mackintosh töötas 12 aastat politseis, muu hulgas kriminaaluurimisosakonnas ja avaliku korra kaitsjana. 2011. aastal asus ta tööle vabakutselise ajakirjaniku ja meedianõustajana. Ta on Chipping Nortoni kirjandusfestivali looja ja tegelebki nüüd ainult kirjutamisega. Ta elab koos abikaasa ja kolme lapsega Inglismaal Cotswoldsis.

Mackintoshi debüütromaanist „Ma lasen sul minna“ („I Let You Go“) sai Sunday Timesi bestseller, seda on tõlgitud mitmekümnesse keelde (eesti keeles ilmus 2016. aastal) ja müüdud maailmas üle miljoni eksemplari. Romaan kuulutati 2015. aastal Richard and Judy Book Clubi lugejate ja ITV saate „The Loose Women Book Club“ vaatajate lemmikuks. „Ma lasen sul minna“ võitis 2016. aastal veel Theakston Old Peculier Crime Novel of the Year Awardi esimese koha. „Ma näen sind“ on Clare Mackintoshi teine romaan ja sellestki on saanud bestseller.

***
„Judinaid tekitav hõrk lugu linnakeskkonna paranoiast.“ – Ruth Ware, raamatu „Pimedas pimedas metsas“ autor

„Hiilgaval ideel põhineva hingetuks võtva põnevikuga tabab autor taas kümnesse … See on suurepärane lugu, kus joostakse võidu ajaga ja õrritatakse lugejat kogu loo vältel ikka ja jälle valevihjetega. Seda raamatut pole lihtsalt võimalik käest panna.“ – Daily Mail

„Hästi jutustatud põnevuslugu … värskendavalt realistlik.“ – The New York Times

„Nutikas põnevik, mis on nagu šokeerivasse lõppjaama jõudev rongisõit.“ – The Independent

„Muljetavaldav ja ainulaadne … võimaliku tegelikkusega rahutuks tegevalt sarnane.“ – The Times

Tarne 7-14 tööpäeva
22,03 €
Tavahind: 23,19 €
Saadavus kauplustes