Maaturismi aabits

0 viiest
Hinda
Tarne 7-14 tööpäeva
13,15 €
-61%
Tavahind: 34,15 €
Saadavus kauplustes
Eesti, maa, turism – Eestimaa turism – Eesti maaturism. Mis on maaturism? Sellise mõttekäigu abil juhatab autor huvilise oma uue raamatu juurde. Nii maaturismiettevõtlust kui ka “Maaturismi aabitsat” võrdleb ta piltlikult ämblikuvõrguga, kus võrgu kõik niidid on omavahel seotud. Kui ämblik võrgus liigutab, võngub kogu pitsiline kudum. Niisiis – kõik toimingud on omavahel põimitud, iga otsus ja toiming mõjutab tervikut.

Aabitsa kaheksas peatükis käsitletakse maaturismi iseärasusi, ressursse ja mõjusid, maaturismiteenuseid ja tootepaketti, vaatluse all on kliendikeskne teenindus, maaturismitoote turundus ja ökonoomika ning maaturismi arendamine. Iga peatüki lõpus on aabitsatarkusena esile toodud võtmepunktid. Õppematerjali läbivaks jooneks on maaturismi eripära rõhutamine.

Teooriat ilmestavad näited maaturismiettevõtjate praktilistest kogemustest, samuti nende arvamused. Raamatus on ka maaturismiteenuste hinnakujunduse näidisarvutused. Välja on toodud põhilised maaturismiga seonduvad ingliskeelsed väljendid, mis kasutamise hõlbustamiseks on koondatud erialasesse inglise-eesti ja eesti-inglise sõnastikku.

Maaturismi aabits on mõeldud turismivaldkonna õppuritele, juba tegutsevatele maaturismiettevõtjatele, maaturismiettevõtlust kavandavatele inimestele ning omavalitustöötajatele, kes oma töö tõttu maaturismiga kokku puutuvad. Samuti saavad seda raamatut kasutada turismiala spetsialistid.
Tarne 7-14 tööpäeva
13,15 €
-61%
Tavahind: 34,15 €
Saadavus kauplustes