Mahajäetud maja

0 viiest
Hinda
Toode on läbimüüdud!
Kelder. Ma olin roninud mööda peenikeste metallpulkadega redelit kellegi keldrisse. Siis olin ma libastunud. Järelikult ma kukkusin. Alla. Aga kui sügavale? Kui sügavale annab nii kaua kukkuda? Ma ei kujutanud ette mitte ühtegi inimest, kellel oleks selline põhjatu kelder.

Kuidas küll keegi viitsiks iga päev nii palju aega kartulite järele ronimiseks kulutada? See ei saanud olla kelder. Aga mis see siis oli?
„Mahajäetud maja” on lõbus, aga ka kõhedusttekitav lugu kolmest poisist, kelle üleannetu uudishimu viib seiklustesse, mida keegi meist uneski näha ei oskaks.Diana Leesalu on EMTA lavakunstikooli dramaturgiatudeng. Tema romaanid „2 grammi hämaruseni” ja „Mängult on päriselt” on pugenud paljude noorte lugejate südametesse. Neist teine võitis muuhulgas kirjastuse Tänapäev ja Eesti Lastekirjanduse Keskuse korraldatud noorteromaanide konkursil esimese koha ning on praeguseks tõlgitud ka leedu keelde. Diana lühiproosat ja esseesid on avaldatud kirjandusajakirjas Värske Rõhk. „Mahajäetud maja” on tema kolmas romaan.
Toode on läbimüüdud!