MängudeÖÖ saabub 31. jaanuaril Pärnu Keskuse Apollo Kinno ja Apollo raamatupoodi!

Level1 poolt korraldatav Eesti suurim videomängudele pühendatud üritustesari MängudeÖÖ koondab endas populaarsemaid videomänge ning võimalust neid suurel ekraanil proovida, nii sõbralikke kui ka pingelisemaid võistluseid, rõõmsaid inimesi ja mõnusat meelelahutust. Varem peamiselt Tallinnas toimunud mänguüritus kolib talveks suvepealinna ning majutab end Pärnu Keskuse Apollo raamatupoodi ja Apollo Kinno! Ikka selleks, et koos aega veeta, proovida värskeid videomänge ning pidada maha mõned virtuaalsed lahingud.

 

MängudeÖÖ algab Apollo raamatupoes juba 31. jaanuaril kell 14.00 alustatakse raamatupoes väiksemate võistlustega mängudes FIFA 15 ja NBA 2K15. Samuti saab harjutada õhtusteks võistlusteks. Õhtune põhiüritus algab kell 18.00 ning kestab järgmise kuupäevani välja. Võistluste algus on kell 21.00 ning võistluskavva kuuluvad FIFA 15, Mario Kart 8, Super Smas Bros., Driveclub, Nidhogg ning Sportsfriends. Kohapeal on ka Oculus Rifti virtuaalreaalsusprillid.

 

Õhtuse programmi piletihinnaks on 5 eurot. Pileteid saab osta Apollo Kinost kohapeal või siit: www.apollokino.ee

NB! Kogu ürituse ajal on avatud ka Apollo raamatukauplus, kus on ÖÖmüügi raames võimalik soetada soodsalt oma järgmine lemmikmäng - Playstation 4 ja Xbox One mängud on kõik -10%.

 

Üritust abistavad: Apollo Raamatud, Apollo Kino, Progames, PlayStation Eesti, Vipline, Monster Energy, Euronics ja Level1.ee