Meridiaanivõimlemine enesetervenduseks

0 viiest
Hinda
Toode on läbimüüdud!
Rühmitatud enamlevinud sümptomite järgi
Seljavalud * Peavalud * Külmetushaigused * Gripp * Liigese- ja lihasevalud * Unetus

See fotodega kasutajasõbralik raamat kirjeldab spetsiifilisi meridiaaniharjutusi, mis leevendavad üldlevinud vaevusi, kaasa arvatud peavalu, külmetushaigusi, grippi, kuid ka tõsisemaid haigusi, nagu kõrge vererõhk, suhkruhaigus ja kilpnäärmehaigused. Meridiaanivõimlemine on tehnika, mida on rohkem kui tuhande aasta kestel Aasia tervenduskunsti traditsioonides arendatud ja täiustatud.


Kerged, vähe aega nõudvad harjutused, mis leevendavad stressi, taastavad füüsilist tervist ja tasakaalustavad vaimu.
Üksikasjalikud juhendid koos fotodega tosinast harjutusest, mis on spetsiifiliselt kujundatud üldlevinud sümptomite jaoks.
Hingamise ja lõdvestumise tehnikad, et äratada kaasasündinud tervenemisvõimet ja suurendada meridiaanivõimlemisest saadavat kasu.

Ilchi Lee rajas süsteemi nimega Brain Education System Training (BEST), mille eesmärgiks on elukvaliteedi parandamine mitmesuguste vaimu ja keha treenimise meetodite abil. Tema enesearendamise programmid on unikaalsed, ühendades Ida filosoofilised kontseptsioonid Lääne teaduslike arusaamadega. Ta on kirjutanud kolmkümmend raamatut ajuhariduse, tervise ja heaolu, enesearendamise ja personaalse kasvu kohta. Ta on ka Dahni jooga rajaja.
Toode on läbimüüdud!