Kohtume Merit Raju uue raamatu "Vaba ja metsik. Julgusest elada oma reeglite järgi" esitlusel, mis toimub 9. detsembril kell 17.30 Solarise Apollos.

Vaba ja metsik on minu looduslähedane eluviis tänapäevases linnas ja südame järgi tehtud valikud elu olulisemates valdkondades. Ja elurõõm ja elujanu, mis just neist valikutest jõudu saavad.

Värskes mahukas kõvakaanelises raamatus on 100 lühilugu, mida saab lugeda ka iseseisva tervikuna ehk avades raamatu mistahes kohast. Ja meeleolu loovad kaunid fotod Ruudu Rahumaru ja Elen Schnuri kaamerasilmadest.

Seekord andsin raamatu välja ilma kirjastaja abita, sest lood, mida jagan, on väga isiklikud. Ja sulle annab see võimaluse soetada raamat vähemalt kolmandiku võrra soodsamalt, kui ta muidu oleks! Lisaks saad raamatu soetanuna kingituseks kaasa e-kursuse, kuna raamat on pigem mõtlema ja tundma panev, aga e-kursus täis praktilisi näpunäiteid.

Kes ma olen?
Minu mõtteist said alguse igasuvine Joogafestival ja Hingele Pai ajakiri, samuti mitmed elust inspireeritud raamatud.
Mu ellu on põnevaid värve toonud joogaõpetajate koolitused ning hingamisterapeutide kursus ja õppimisse panustan jätkuvalt iga päev.
Erialalt olen Hamburgi Ülikooli rahvusvahelise juhtimise magister ja mulle pakub enim huvi igapäevaelu ja jooga ühendamine: mitte jooga matil, vaid väikesed nipid-häkid, mis mõjuvad tervisele ja meeleolule hästi. Neid ma pikin oma päeva ja ellu ja jagan meeleldi.
Mulle teevad kodus rõõmu seitsmeaastane poeg ja kolmevärviline kass.

Esitlusel saab raamatu Apollo Klubi liikmena soetada 10% soodsamalt.

Kohtumiseni!