MIKS PETETAKSE? Käsiraamat ennetuseks ja lahenduseks

5 viiest
Hinda
Tarne 7 tööpäeva
Viimased eksemplarid
24,65 €
Tavahind: 25,95 €
Saadavus kauplustes
Oma esimeses raamatus
„Suhteaudit: käsiraamat paaridele" pakkusin lugejale välja viisi, kuidas ära tunda võimalikke probleemkohti paarisuhtes. Teises raamatus "Kuidas hoida armastust?" lähtusin sellest, et partnerite olulised suhtevajadused on rahuldamata.

Kuna see võib viia suhte lõpu või kõrvalsuhteni, on oluline oma suhteprobleemidega tegeleda ja raamatus kirjeldasin, kuidas paaridega sel juhul töötan. Käesolev raamat lähtub sellest, et petmine on toimunud ja kõrvalsuhe ilmsiks tulnud. Kirjeldan lugude kaudu kõrvalsuhte tüüpe, tutvustan, mida teadlased petmise kohta peavad, selgitan, kuidas erinevad teraapiad ja praktikad kõrvalhüppe teemat lahti harutavad, ning toon lugejani
ka mõned Eesti paaride lood sellest, kuidas nad petmisest üle said ja suhet jätkasid. Raamat on nii neile, kellele teema on tuttav, kui ka neile, kellel otsene kogemus puudub, aga kes lähtuvad hoiakust "tunne oma vaenlast". Isegi kui petmise teema üldse ei kõneta, on lugejal ainulaadne võimalus õppida mõistma kaheksa teraapia-praktika põhiolemust. Head lugemist!
Tarne 7 tööpäeva
Viimased eksemplarid
24,65 €
Tavahind: 25,95 €
Saadavus kauplustes