Mind mäleta

0 viiest
Hinda
Toode on läbimüüdud!
Noor abielupaar püüab rahulikul Cape Codi poolsaarel pääseda minevikuõudustest – ainult selleks, et sattuda luupainajalikku lõksu, mida on võimatu mõista ja valitseda.

Menley Nichols on kogu aeg end oma kaheaastase poja õnnetus surmas süüdistanud. Tema abielu maineka kriminaaljuristi Adam Nicholsiga on koost varisemas, aga tütar Hannah´ sünd tõotab suhete lappimisele kaasa aidata. Adam otsustab üürida maja Cape Codi poolsaarel, rahulikus mereäärses paigas, mis on nii Menley kui ka Hannah´ jaoks ideaalne koht.

Remember House’is, kaheksateistkümnendast sajandist pärit pahaendelise minevikuga majas, panevad veidrad vahejuhtumid Menleyt õnnetust uuesti läbi elama ning naine hakkab Hannah’ turvalisuse pärast muret tundma. Siis võtab Adam kaitsta kliendi, keda kahtlustatakse mõrvas pärast seda, kui mehe abikaasa ägedas tormis uppus – ning Nicholsite pere kistakse üha kasvavasse õudusesse. Pimedal vihmamärjal rannal seisavad Adam ja Menley silmitsi oma suurimate hirmudega – ees ootab painav ja pingeline lõppmäng, milleks on suuteline üksnes Mary Higgins Clark, Ameerika põnevuskirjanduse kuninganna.
Toode on läbimüüdud!