Minu valik

0 viiest
Hinda
Tarne 1-3 tööpäeva
30,35 €
Tavahind: 31,95 €
Saadavus kauplustes
Ühel päeval mõistad, et süda on sama habras kui meie valikud. Tea, et me kõik teeme armastusest üllatavaid valikuid. Selliseid, mis teevad kurvaks ja jätavad vastuseid anuma. Mu kõige kallim, valusam valik, mida olen iial teinud, oli sinust loobumine.

Kui Julie ema haigestub, pole naisel muud valikut kui naasta suveks isakoju Wood Violeti kuurorti Wisconsinis. Eemal tööstressist korporatsioonis ja linnaelust, loodab Julie, et tema ja ta abikaasa Tristan hakkavad tervenema pärast järjekordselt luhtunud katset last saada.

Aga vanematekoju jõudes avastab Julie, et elu kuurordis on kõike muud kui rahulik. Ta peab keskenduma rohkem äri kui abielu päästmisele ning noorpõlvekallima Chaseʼi kohalolek lisab segadust.

Siis komistab Julie kaheksateistkümneaastase tüdruku otsa, kes peidab end mahajäetud majakeses. Juliele tundub, et Margaret on maailmas suuna kaotanud ja naine võtab ta oma tiiva alla. Aga Margaretil on Wood Violeti tulekuks oma põhjused, mis ähvardavad päevavalgele tuua ammu maetud saladused, mis võivad Julie perekonna lõhki kiskuda.

Kui suvi hakkab läbi saama, peab Julie tegema valiku: kas naasta Chicagosse mehega, kellega ta abiellus, või jääda kuurorti ja võidelda pere eest mehe kõrval, keda ta kunagi armastas.
Tarne 1-3 tööpäeva
30,35 €
Tavahind: 31,95 €
Saadavus kauplustes