Müsteerium nimega naine. Teekond sisemise Jumalannani

0 viiest
Hinda
Tarne 1-3 tööpäeva
18,95 €
Tavahind: 19,95 €
Saadavus kauplustes
Raamat on kirjutatud kirjaniku, luuletaja, terapeudi, naiste- ja tantrasündmuste korraldaja Mariann Satya Yukti poolt ja põhineb 2020. aastal loodud online-kursusel „Rännak Sisemise Naisega“, milles on osalenud rohkem kui 70 naist, kes on andnud kursusele väga head tagasisidet ja kirjeldanud oma elus ja enesetundes toimunud suuri muutusi. Nüüd on see kõik kättesaadav igal naisele raamatu kujul.
Raamat aitab naistel avastada iseennast kui müsteeriumit läbi nende eluliste teemade ja kogemuste, mis meist igaühe jaoks olulised on ning millega naistel ka enim raskusi ja keerukusi on. See aitab aadata ausalt iseendale otsa, ennast paremini mõista ja teha oma elus, suhtumises ja suhetes vajalikke muutusi, et puhkeda naisena õide.
See raamat on igale naisele, sest kõneleb nii naisena elamisest ja olemisest kui ka enda väärtustamisest ja isegi jumaldamisest. See raamat on eelkõige iseendale ja oma sisemuse avastamisele pühendatud aeg, mille käigus õpid tundma ja kuulama oma Sisemist Naist, saad parema kontakti oma naiselikkusega, õpid iseennast paremini väärtustama ja oma elus voolama kooskõlas oma tunnete, soovide ja vajadustega.
Tarne 1-3 tööpäeva
18,95 €
Tavahind: 19,95 €
Saadavus kauplustes