Mustermees

0 viiest
Hinda
Tarne 1-3 tööpäeva
1,99 €
-33%
Tavahind: 2,99 €
Saadavus kauplustes
Kas sina tead, milline on üks mustermees? Kas mustermees on karm viiking, väärikas kuningas, uhke indiaanipealik, vabameelne hipster, mõtisklev filosoof, soe pereisa, tätoveeringutega machomees või hoopis soliidne džentelmen?
Kas mustermeheks pead sa seda, keda ühiskond eeskujuks seab või on sul hoopis omad arusaamad mustermehest? Kas need on alati olnud ühesugused või on need ajas muutuvad? Kas see küsimus on sulle üldse pähe tulnud või pigem eelistad sa hoida oma pea tühjana ning kohtud selle raamatu piltidega vaikselt mediteerides?
Seda raamatut värvides võid mõtiskleda meheks olemise üle ning püüda mõista meeste hinges toimuvat.
Värviraamat „Mustermees“ on sobiv kinkeraamatuna nii mustermehele endale, kui oma mustermehest unistavale või teda armastavale naisterahvale, aga ka kõikidele lastele ja lapsemeelsetele, kellele meeldib värvimine ja oma värvipiltide loomine. Sellest raamatust ei leia sa südameid ega mandalaid vaid meeste ja nende maailmaga seotud pilte, mida oma rõõmuks värvida.
See raamat sobib hästi ka sulle kui sa oled isa, kes otsib ühist tegevust endale ja oma pojale või tütrele. „Mustermehe“ värvimustreid luues võid avastada enda pehmema poole ja paindlikuma külje. Võib-olla on tegu just selle omadusega, mida sa praegusel eluhetkel arendada soovid.
„Mustermehe“ raamatu pildid on enamasti sirge ja karmi joonega. Tunneta, kuidas meeste maailm sulle avaneb pühendudes ühele pildile, keskendudes selle värvimisele. Värvide valimine ja joonistamine võib aidata su isiklikku maitsemeelt arendada – jälgi ja vaata, millise kujundiga pilt on sulle meelepärasem, milliseid värve sa eelistad.
Kõige ehedamad pildid saad värvipliiatsitega värvides, kuid selle raamatu paber kannatab ka viltpliiatsitega värvimist.
Soovime sulle rahulikku meelt ja zeni sinu sisse!
Tarne 1-3 tööpäeva
1,99 €
-33%
Tavahind: 2,99 €
Saadavus kauplustes