Muutuste öö

0 viiest
Hinda
Tarne 7 tööpäeva
26,55 €
Tavahind: 27,95 €
Saadavus kauplustes
Lucille Howardi turjale koguneb aastaid, aga ta püsib tegus. Tänu kallile lahkunud sõbrale Arthur Truluvile on ta hakanud andma küpsetamistunde, jagades oma hõrgu lõunaosariikide klassikalise kollase koogi, täiuslike karusselliküpsiste ja teiste magusate küpsetiste saladusi. Tema tunnid on saanud nii populaarseks, et ta palkab Masoni linna uue elaniku Irise endale abiliseks. Iris ei oska küpsetada, aga tal on vaja hoida oma mõtted eemal raskest otsusest, mida ta kibedalt kahetseb.

Kui kõrvalmajja kolib uus perekond ja neid tabab tragöödia, hakkab Lucille hoolitsema nende poja Lincolni eest. Lincolni vanemad ei ole linnas ainsad, kes raskete valikute ja ebakindla tulevikuga silmitsi seisavad. Neil rasketel aegadel tulevad Masoni elanikud kokku ja leiavad kogukonna tõelise jõu… just siis, kui nad seda kõige rohkem vajavad.

„Elizabeth Bergi tegelased hüppavad raamatulehelt otse sinu südamesse,“ ütles Fannie Flagg „Arthur Truluvi loo“ kohta. Sedasama võib öelda „Muutuste öö“ kohta. See südantsoojendav romaan meenutab meile, et inimesed, keda me armastama hakkame, on sageli need, keda me pole osanud oma ellu oodata...
Tarne 7 tööpäeva
26,55 €
Tavahind: 27,95 €
Saadavus kauplustes