Apollo kutsub:

 

Tule ja kuula selgeltnägija ennustusi ja esita talle oma küsimus. Selgeltnägija Nastja esitleb üle Eesti oma horoskoobiraamatuid ning ennustust 2019. aastaks:

 

Pärnu Keskuse Apollos 6. novembril kell 17.30

Rakvere Kroonikeskuse Apollos 9. novembril kell 17.30 

Viljandi Uku Keskuse Apollos 11. novembril kell 12.00 

Tartu Kaubamaja Apollos 11. novembril kell 17.30 

Tallinnas Solaris Keskuse Apollos 16. novembril kell 17.30 

 

Nastja 2019 ennustusest saad teada, millal on soodne aeg armastuse leidmiseks ja hoidmiseks. Mis kuul on suurim oht minna oma kallimaga tülli? Kuidas on lood rahaõnnega? Millal ähvardavad ühiskonda tõsisemad raputused? Neile ja paljudele teistele küsimustele leiad nende kaante vahelt vastuse. Lisaks on raamatus 2019. aasta horoskoop, mis on tavapärastest ajalehe- ja ajakirjahoroskoopidest kolm korda täpsem – iga päikesemärk on jaotatud kolmeks osaks, mida nimetatakse dekaadideks. Selline süsteem võimaldab kirjeldada täpsemalt inimese isikuomadusi ja iseloomu. Ka näitab see ilmekalt, et sama päikesemärgiga inimesed võivad olla väga erinevad.

 

Sel aastal ilmub ka Nastja tähtkujuraamatute sari. Esitluse ajaks on juba ilmunud kaheksa raamatut (Jäärast, Sõnnist, Kaksikutest, Vähist, Lõvist, Neitsist, Kaaludest ja Skorpionist). Igast raamatust saad põhjaliku ülevaate ühest tähtkujust: mis on selle tähemärgis sündinu tugevused ja nõrkused, kuidas käituvad nad tööl ja suhetes, millised on nende õnne toovad numbrid ja tähtsamad eluaastad. Leiad nende kaante vahelt ka põhjaliku suhtehoroskoobi, mis kirjeldab selle tähtkuju armu-, pere- ja töösuhteid iga tähtkuju esindajatega.

 

Esitluse päeval on Nastja horoskoobiraamatud ja 2019. aasta ennustus kaupluses Apollo Klubi liikmele 10% soodsam.