3. novembril kell 11.00 ootame kõiki lapsi Solarise Apollo lastehommikule.

Vägesid juhib Tibu (Venno Loosaar), kes korraldab lastele vahvaid mänge, ning loeb Kertu Saksa ja Aare Baumeri raamatut „Teistmoodi füüsikaraamat“.

Raamatu autorid, Energia Avastuskeskuse juhataja Kertu Saks ning teadus- ja arendusjuht Aare Baumer loodavad tekitada füüsika vastu suuremat huvi ning on lahti seletanud-kirjutanud põhilised koolifüüsika teemad. Teksti ilmestamiseks on lisatud katsete kirjeldusi, mida on näitlikustamiseks ka pildistatud või joonistatud. Lisaks leiutajate ja avastajate pildid ning väike ülevaade nende eluloost. Kui lugeja end füüsikasse sisse loeb, avastab ta peagi, et tegelikult on elus vähe valdkondi, mis pole füüsikaga seotud. Lastel tasub olla väga tähelepanelik, sest Tibu korraldab juba traditsiooniks saanud raamatuteemalise viktoriini, mille võitja saab vägeva auhinna.

Külla tuleb Aare Baumer, kes räägib ja näitab lastele katseid tagurpidi füüsikast. 


Lisaks tutvustame lastehommikule tulnud lastele Beyblade spinnereid ja teeme mõned väikesed võistlused ka koos auhindadega. Mängus osaleb kaks last oma spinneriga. Spinnerid tõmmatakse käskluse peale starterist keerlema ja need hakkavad areenil üksteisega pukslema. Spinner mis kauem keerleb ja teise alistab ongi võitja. 
Samaaegselt tutvustame Little Pet Shop komplekte ja värvime Little Pet Shop loomakesi. Kõigi joonistajate vahel loosime välja 10 õnnelikku, kes saavad endale Little Pet Shop loomakese.
 

Koos Vunderiga teeme näomaalinguid, et mardi- ja kadripäeval ais käpas oleks!

Tublidele ja mänguhimulistele lastele jagab auhindu Anvol ja Haribo!

Astu kampa!