KUU RAAMAT - Raul Rebane "Võimalik"
Raamat „Võimalik“ on lugu sellest, kuidas tavalisest külapoisist Gerd Kanterist kasvas ja kasvatati kettaheite olümpiavõitja. See ei ole tavaline sportlase elu-ja edulugu, vaid on eelkõige suunatud lugejate motivatsiooni suurendamiseks, et näiliselt võimatud asjad võivad siiski võimalikuks osutuda. Seda sõltumata tegevusvaldkonnast. 

 

KUU FILM -  Bamse ja röövlite linn DVD
Animaseikluse peategelaseks on rootslaste armastatud koomiksikangelane Bamse. Karu Bamse ning tema sõbrad Väike Hüpik ja kilpkonn Shellman peavad päästma Bamse vanaema. Rebase-Riksi bande röövis vanaema, et ta ei saaks teha äikesemett, mis muudab Bamse maailma kõige tugevamaks karuks. Bamse asub koos sõpradega teekonnale Kelmide lossi, kuid sinna pääsevad nad ainult läbi ohtliku Trollide metsa. Bamse ning ta semud tõestavad, et kurjusest saab võitu heatahtlikkuse ja sõbralikkusega, aga alati on abiks ka vanaema äikesemesi..
 

KUU PLAAT - Elephants From Neptune - Pressure & Pleasure CD
Ansambli Elephants From Neptune'i teise albumi eesmärk oli teha plaat, mille kõik 11 lugu on väga head ning mis moodustaksid korraliku terviku. "Lood on võrreldes esimese albumiga paremini kirjutatud, nad kõlavad paremini ja mis peamine – neis on sõnum,“ sõnab bändi solist Robert Linna. 

  

KUU LAUAMÄNG - Täringualias

Uus väljakutse Aliaselt! Viska täringuid ja moodusta neil olevatest tähtedest seletatavaid sõnu! Täringu-Aliase mängus vajad tavalisest rohkem õnne ja kiiret mõttelendu. Kõik mängivad samaaegselt, seetõttu on võistlus lõpuväljale jõudmise nimel põnevam kui kunagi enne! Et lisada põnevust veelgi, arvesta teemalitritega!

KUU DIGIMÄNG - Call of Duty: Advanced Warfare (ilmub 3.11)


KUU AJAKIRI - Country Living (UK)
Pole vahet, kas elad maal või linnas, Country Living on ajakiri mis inspireerib kõiki sisustuse ja looduslähedase elustiili austajaid. Lisaks traditsiooniline käsitöö, vastupandamatud hooajalised road ning hulgaliselt ideid nii hingele kui meeltele.

KUU E-RAAMAT- Jo Nesbø "Kummitus"
Üks mees saabub Bangkokist Oslosse ja kõnnib läbi Kvadratureni, Norra pealinna narkomüügikeskuse, kus valitseb uut tüüpi uimasti, mida kutsutakse violiiniks. Müüki juhib salapärane Dubai, keda ei ole keegi näinud. Linna saabunu astub odavasse hotelli ja täidab registreerimislehe. Amet: mõrvad. Nimi: Harry Hole. Ta külastab endist ülemust politseiprefektuuris ja palub tollelt asjata luba juhtumit uurida. See-eest saab ta loa külastada eeluurimisvanglas istuvat süüdistatavat. Harry ei tunne noormeest peaaegu äragi. Kuid pole kahtlust, tegu on Olegiga. Kelle ema on naine, keda Harry ikka veel armastab ...