KUU RAAMAT - Timo Porval, Tarvi Tiits "Just nii, härra seersant!"
„Just nii, härra seersant!“ on autorite isiklikule kogemusele tuginev aus ja kaasahaarav jutustus ajateenistusest Eesti kaitseväes, mis pakub nostalgiahetki neile, kel see teekond läbitud ning annab tulevastele ajateenijatele võimaluse ennast ees ootavaks katsumuseks ette valmistada. Naissugu saab siit aimu, mis meestega tegelikult ajateenistuses toimub ning elukutselistele kaitseväelastele või kaitseliitlastele, kes meeste juhtimisega kokku puutuvad, on see kasulik lugemine mõistmaks lihtsõduri mõttemaailma.

 

KUU FILM -  Süü on tähtedel DVD
Vähki põdev 16-aastane Hazel on õnnelik natukese juurde ostetud aja eest, kuigi ta ei tea veel selle natukese pikkust. Tal on tunne, nagu voolaks elu ta sõrmede vahelt minema. Kuni ta kohtub Augustusega. Kangekaelne ja sihikindel poiss on otsustanud, et peab võitma Hazeli südame, mis selle hetkeni on kuulunud ühele lõputa jäänud romaanile.
 

KUU PLAAT - Winny Puhh - Kes küsib? CD

Winny Puhhi plaadilt leiad 14 suurepärast lugu ja suure lauamängu "Häbiga ümber maailma".
  

KUU LAUAMÄNG - Head Eesti muinasjutud ja Head Eesti mõistatused

Mõistatusi on kokku üle 600, muinasjutte on täpselt 50. Iga muinasjutt on enamasti mahutatud ühele kaardile, nii saab huviline kiirelt kätte terve loo. Mõni lühem lugu on kaardi ühel poolel. Igal kaardil on kaks sümbolit. Üks märgib jutu liiki, teine seda, kas soovitame juttu kõigile lastele või juba pisut suurematele.

KUU DIGIMÄNG - FIFA 15 PC, XBox360, XBoxOne, PS3, PS4


KUU AJAKIRI - Director
Ajakiri Director on ainus omataoline juhtimisajakiri Eestis, mis kirjutab juhtimisteemadest lihtsalt ja põnevalt ning Eesti keeles. Eksklusiivses koostöös Harvard Business Review ´ga jagatakse ülemaailmset juhtimiskogemust. Ajakirjast leiavad lugemist nii tippjuhid kui ka erinevate valdkondade ja projektide juhid. Kirjutatakse inimestest, kes on juhtidena juba midagi ära teinud ja kelle kogemusest on midagi õppida ning inimestele, keda igapäevatöö sunnib ennast arendama ja kes seisavad igapäevaselt uute ning põnevate väljakutsete ees. 

 

KUU E-RAAMAT- New York
See romaan on saaga, mis põimib ühte rikaste ja vaeste, põliselanike ja immigrantide lood. Näeme New Yorgi tagasihoidlikku algust väikese indiaani kalurikülana, oma asunduse põlismetsa rajavate hollandi ja briti kaupmeeste saabumist, iseseisvussõda, linna kujunemist suureks kaubandus- ja finantskeskuseks, kodusõda, immigratsioonilainet 19. ja 20. sajandil, II maailmasõda, linna uuestisündi 1990. aastatel ja rünnakut Maailma Kaubanduskeskusele. Lahinguid, romantikat, perekondade saatusi ja isiklikke võite kirjeldav „New York“ on tõeliselt suur romaan Ameerika ja kogu maailma ühest olulisemast linnast.