Õnnelikuks tööga

Kuidas leida oma töös õnn, rahulolu ja kõrgem eesmärk
0 viiest
Hinda
Tarne 1-3 tööpäeva
8,99 €
-41%
Tavahind: 15,35 €
Saadavus kauplustes
Oleme jõudnud uude huvitavasse ajastusse, kus vanad ideed ja mõttemallid töö kohta enam ei kehti. Kõrgelt hinnatud elutreeneri Steve Nobeli raamat "Õnnelikuks tööga" heidab valgust tõdemusele, et töö ei pea endast kujutama rasket taaka ja vaevanägemist. Tulles vastu oma tõelisele kutsumusele teha seda, mida hing soovib, on meil võimalik kogeda, et ka töö võib olla see, mis õndsaks teeb.

Sulatades uudselt ühte budismi, neuro-lingvistilise programmeerimise ja taoismi ideed ja praktikad, kutsub Nobel revolutsioonilisele muutuste teele töörügajaid, kes on oma ametis endamisi tundnud, et töö vaid piirab nende elu ja raiskab nende väärtuslikku aega. Raamat jagab juhiseid, kuidas tunda ära endas peituvad anded ja märgata võimalusi neid ellu rakendada. Isegi kõige väiksemad muudatused mõtteviisis igapäevatööst võivad meid juhatada muljetavaldavate tulemusteni oma õnne rajamise teel, lubab Nobel.

xxx

Suure¬pärane luge¬mine neile, kes soovivad leida enese¬teostust, kuid pole julgenud seda seni ot¬si¬ma asuda või pole leid¬nud¬¬¬ õiget teeotsa.
Raamatu autor seletab hästi lahti muutunud olu¬korra töömaailmas ja näitlikustab metafooride kaudu, kuidas leida töö, mis meid tõesti ka õnnelikuks teeb.

Tiina Saar
karjäärinõustaja

Tarne 1-3 tööpäeva
8,99 €
-41%
Tavahind: 15,35 €
Saadavus kauplustes