OLULINE! Suurenenud mahtude tõttu palume vormistada tellimused pikema ajavaruga, et kaup jõuaks kohale enne pühi. Vabandame!

Pagulasmütoloogia

0 viiest
Hinda
Tarne 1-3 tööpäeva
14,25 €
Tavahind: 15,00 €
Saadavus kauplustes
Otmar Pello (1912–1971) oli mitmekülgselt andekas kirikuõpetaja, kelle kultuurialane tegevus ei piirdunud ainult oma koguduse juhtimisega.
Tal oli osav sulg ja terav mõte, mille varal sündisid nii usundiloolised kui ka muusikat ja kultuurielu puudutavad kirjutised.
Nõnda muutus ka Toronto Vana-Andrese kirik koduks paljudele organisatsioonidele. Seal leidsid ulualuse Toronto Eesti Selts, gaidid ja skaudid, täienduskool, laulukoorid, kaks balletistuudiot, Eesti Ühispank, korteriühing “Nostra Domus”, Eesti Võitlejate Ühing jt.
Otmar Pello Mõtteloo-raamatu esimeses osas asuvad eesti kirikutegelasi tutvustavad kirjutised. Teine osa annab lugejale edasi autori armastust ooperimuusika ja filosoofia vastu. Kolmanda osa moodustavad tema Euroopa-reisi mälestused ning neljanda üks tema usundiloolisi põhiteoseid “Vana kirik”.

Raamatu väljaandmist on toetanud Haridus- ja Teadusministeerium, Eesti Kultuurkapital, AS Giga ja Eesti Mõtteloo Sihtkapital.
Tarne 1-3 tööpäeva
14,25 €
Tavahind: 15,00 €
Saadavus kauplustes