Lubagem esitleda aprilli väljapaistvamaid tooteid omas kategoorias!

KUU RAAMAT – „Vana maamaja käsiraamat“ on sündinud koostöös Eesti Vabaõhumuuseumi teadurite ja paarikümne spetsialistiga ning on ainukordne Eestis, kuna varem pole nii põhjalikku maamaja taastamise ja ehitamise käsiraamatut Eestis ilmunud. Loodame, et sellest käsiraamatust saavad abi nii need, kellel alles plaan vana maja soetamiseks, kui ka need, kes tunnevad, et nüüd on paras aeg maja remontida, renoveerida või ümber ehitada.

KUU FILM - “ Videviku saaga: Koidukuma - Osa 1“ alustab viimast peatükki loost, mis jutustab armastusest, piiritust sõprusest, ohverdusest, leppimisest ja iseenda leidmisest. Järjekordses linaloos on veelgi enam romantikat, kirge, intriige ja vaprust, kui seda pakkusid „Videvik“, „Videviku saaga: Noorkuu“ ja „Videviku saaga: Päikesevarjutus“.

KUU MÄNG - Lauamäng "Rõõmus kaheksajalg" on lõbus mäng lastele, kus tuleb kõdikartliku kaheksajala käest väikeseid krabisid ära napsata. Mäng arendab laste käelist osavust!

KUU PLAAT - Madonna „MDNA“. Uuele plaadile on Madonna kaasanud naisräppareid ja kuulsaid tantsumuusika produtsente, mis kokku lisab albumile kõvasti uut hingamist.