Pisikene käsi

0 viiest
Hinda
Toode on läbimüüdud!
2018 aasta sügisel valmis Sirje Luke käemängude kogumik “Head käed ja head jalad”. Raamat sai sooja vastuvõtu koolieelsete lasteasutuste õpetajate poolt ning on kasutust leidnud paljudes lasteasutustes, huvikoolides ja metoodikakeskustes.
“Pisikene käsi” on käemängude raamatusarja teine osa ning sisaldab erinevaid näpu- ja käemänge, lugusid lugemiseks ja kuulamiseks nii eesti kui ka muukeelt kõnelevatele 2-7 aastastele eelkooliealistele lastele. Autor on raamatusse kokku kogunud lood, mis on seotud aastaringiga, oluliste rahvakalendri tähtpäevadega ja sündmustega.
Iga kalendrikuu kohta on salm, mille järgi saab joonistada või luua kunstitöö. Kevadpühast, jaanipäevast, isadepäevast, mardi-ja kadripäevast, vastlapäevast ja eestimaast leiab toredaid näpu -ja käemänge, mida saab kasutada hommikuringis, üritustel mängimiseks.
Kätega mängimine on põnev tegevus. Õue, metsa või külla minnes ei ole vaja kaasa võtta mänguasju, sest käeloomad ja sõrmelapsed on alati meiega kaasas. Vaja on vaid harjutada ja õppida oma lemmiktegelasi kujutama ning rõõmuga kasutama. Kogemuste põhjal saab raamatu autor öelda, et juba kahe-kolmeaastased mudilased tulevad toime lihtsamate loomade ja tegevuste kujutamisega ja matkimisega .
Toode on läbimüüdud!