Neljapäeval, 2. aprillil kell 18.00 toimub Solarise Apollos raamatu “Kui aju puhkab. Praktiline teejuht ajukahjustusega inimesele ja tema lähedastele” esitlus. Autor Kadri Mölder tutvustab oma esikteost, kohal on raamatu peategelased ja vestlusring ootab küsimusi ka külalistelt. NB! Esitluse päeval on raamat 10% tavahinnast soodsam!

 

Pärast õnnetust või haigust ajukahjustusega silmitsi seistes võib tunduda, et kõik on läbi ning endist elu enam tagasi ei saa. On tõsi, et ajukahjustusega inimese ja tema lähedaste jaoks muutub elu suurel määral, kuid see ei tähenda, piltlikult öeldes, et kindad on igaveseks varna riputatud. Teadlik taastumine, sihipärane tegutsemine, eneseusk ja lähedaste tugi aitab muuta väga palju. Vahel isegi sel määral, et kindad saab taas varnast võtta. Ahjukahjustus ei ole lõpp. Pigem on see väljakutse, millega ühisel jõul on kergem hakkama saada. Sellel teel ongi antud raamat praktiliseks ja kogemustega teejuhiks.

 

Kadri Mölder töötab logopeedina Astangu Kutserehabilitatsiooni Keskuses, kus on juba 10 aastat seotud taastumiskursusega ajukahjustusega inimestele. Kursuse juhendajana on tema praktilistest kogemustest saanud väärt teadmised, millest raamatu vahendusel on abi kõigile, keda teema puudutab.

 

Kohtumiseni Solarise Apollos!