Reedel, 20. oktoobril kell 18.00 toimub Solarise Apollos blogija Merilin Taimre aka Paljas Porgand uue raamatu "Mu süda kuulub pudrule - soolasele ja magusale"esmaesitlus.

Esitlusel jagab Merilin kõikidele kokkamishuvilistele maitsva pudru valmistamise salanippe, vastab toitumisalastele küsimustele ning jagab uude raamatusse autogrammi! Kõikidele esmaesitlusel raamatu ostnutele üllatuskingitus Veski Matilt. Suud teevad magusaks Mademoiselle-i porgandiga tassikoogid ja tervislikud smuutid! Tule ise, võta sõbrad kaasa ning meeleolukas õhtupoolik on garanteeritud! 

"Mu süda kuulub pudrule – soolasele ja magusale" on pühendatud kõikidele kokkamishuvilistele, kel on vähegi soovi köögis rohkem katsetada ja uusi põnevaid maitseid proovida. Toidukorrana on kaerahelbepuder väljunud hommikusöögiraamidest ja paljud fitnessientusiastid naudivad seda sooja kausitäit ka enne või pärast trenni või miks mitte lausa õhtusöögiks. Raamat toob lugejani kaerahelbepudru feno meni fitnessimaailmast väljapoole, et näidata ka kõige võhiklikumale kokkamishuvilisele, missuguseid võimalusi kaerahelbed toidumaailmas pakuvad.

Kohtumiseni Solarise Apollos!