Apollo, kirjastus Pilgrim ja Tiina Tiitus kutsuvad Sind raamatu "Õnnelik suhe" esitlusele kolmapäeval, 20. novembril kell 17.00  Solarise Apollosse.

Isikliku arengu nõustaja Tiina Tiitus räägib oma esimeses raamatus õnneliku suhte võimalikkusest partnerite vahel. Tänu oma suurele praktilisele kogemusele käsitleb ta mitmeid teemasid avameelselt, uudsel ja julgel viisil.

Tiina Tiitus: „See raamat räägib teekonnast ja armastuse äratundmisest. See on raamat minu teest, taipamistest, nägemustest ja kogemustest selles elus. Olen väga tänulik selle võimaluse eest teiega oma imelist elu jagada.

Kui paljusid paare te teate, kelle suhe on harmooniline ja armastav? Tavaliselt on nende üleslugemiseks ühe käe sõrmedest küll ja küll. Kui te olete ise nende hulgas, siis oleks nagu lotovõidu saanud.

Me sünnime siia ilma potentsiaaliga saada õnnelikuks ja tunda taas koosolemise, kuulumise ja üksolemise tunnet. Kõlab uskumatuna, kas pole? On olemas ju väga raskes olukorras inimesi, kelle kannatused ei tundu iialgi lõppevat. Ja ometi võiksid meie kannatused lõppeda sekundi murdosa jooksul, kui me vaid sellesse usuksime ja lubaksime sellel juhtuda.”