Maratonil osaleb üle 400 erineva hittraamatu allahindlusega kuni -80%! Üks hea soodustus ajab teist taga! Valikus on väga hea hinnaga väärt ilukirjandust, noorte-, hobi-, ajaloo- ja elulooraamatuid. Lisaks teatme-, psühholoogia- ja tervisealast kirjandust.

Kõik, kes sooritavad kampaania perioodil (27.04 - 23.05.2022) ostu ja registreerivad ostutšeki, osalevad auhinnaloosis.

Auhinnaks on 3x eksklusiivset majutuspaketti kahele Vihula Mõisas. Pakett sisaldab: majutus üheks ööks koos rikkaliku hommikusöögi, piiramatu spaa- ja saunakeskuse külastusega ning lisaks romantiline paadisõit Mustaoja jõel ja lustakas minigolfimäng “Tour de Baltic”.

Broneerides majutuse Vihula Mõisas perioodil 27.04 - 23.05.2022 ja kasutades sooduskoodi “CAMP-APOLLO”, rakendub allahindlus -15%!

NB! Soodustus kehtib broneeringutele vahemikus P-N ja on kasutamiseks alates 27.04 kuni 22.06.2022.


Kampaania reeglid:

 1. Kampaania toimub perioodil 27.04 - 23.05.2022 (k.a).
 2. Kampaania korraldaja on Apollo Kauplused OÜ (edaspidi Korraldaja)
 3. Kampaanias väljaloositava auhinna paneb välja Vihula Manor Hospitality OÜ.
 4. Auhinnaks on 3x eksklusiivset majutuspaketti kahele Vihula Mõisas. Pakett sisaldab: majutus üheks ööks koos rikkaliku hommikusöögi, piiramatu spaa- ja saunakeskuse külastusega ning lisaks romantiline paadisõit Mustaoja jõel ja lustakas minigolfimäng “Tour de Baltic”.
 5. Kampaania auhinnaloosis osalemiseks tuleb sooritada kampaaniaperioodil ost Apollo füüsilistest kauplustest või Apollo e-poest ning registreerida ostutšekk Apollo kodulehel: apollo.ee/registreeri.
 6. Auhinna loosimine toimub hiljemalt 06.06.2022. Võitjate nimed avaldatakse hiljemalt loosimisele järgneval päeval s.t 07.06.2022 Apollo kodulehel. Võitjatega võetakse ühendust ning auhind saadetakse korraldaja kuludega soovitud aadressile või sõltuvalt võitja soovist.
 7. Auhinda ei hüvitata rahas ega asendata teist liiki auhinnaga.
 8. Kui võitjaga ei ole kampaania korraldajatest olenemata põhjustel võimalik ühendust saada loosimisele järgneva 7 päeva jooksul, siis on Korraldajatel õigus loosida kampaanias osalenute hulgast uus võitja.
 9. Loosimises ei saa osaleda Vihula Manor Hospitality OÜ ja Apollo Kauplused OÜ töötajad ega nende pereliikmed.
 10. Lisainformatsioon:
  10.1 Kõik kampaaniast tulenevad vaidlused lahendatakse vastavalt Eesti Vabariigis kehtivale seadusandlusele.
  10.2 Kõik kaebused tuleb saata korraldajale aadressil info@apollo.ee.
  10.3 Lisainfot Kampaaniaga seotud küsimuste kohta saab e-posti aadressil info@apollo.ee.