Rannamaja

0 viiest
Hinda
Tarne 7 tööpäeva
28,45 €
Tavahind: 29,95 €
Saadavus kauplustes
Ilus ja südantsoojendav lugu ootamatust armastuse leidmisest, uutest algustest ja sellest, kuidas pere on sinuga kõikjal, kus tahes sa ka poleks.

Melanie Simpson tunneb end üdini eksinult, kui ta vanaema sureb. Kuid vanaema testament annab talle eesmärgi: pärandus, millega ära osta lagunev maja Rosemary Bays. Kunagi külastasid nad seda väikelinna igal suvel, istusid sätendava mere pärlikarva rannal ja unistasid sellest, kuidas nad teevad nurgapealse maja külalismajaks.

Esimesel õhtul oma uues kodulinnas kohtub Melanie kohaliku ehitaja ja maaomaniku Josh Claiborneʼiga, kelle silmad on lummava mere karva. Melanie kavatseb rannamaja taastada selle endises hiilguses ja Josh on just õige inimene, kes aitaks renoveerida meretuultest räsitud maja ümbritsevat verandat ning selle päikse käes maha kooruvat tuhmvalget värvikihti.

Kuid kapis peituv kolletunud kirjapatakas võib kõike muuta. Ümar käekiri paljastab laguneva maja saladuse – maetud ajaloo, mis puudutab kõiki Rosemary Bays. Kas need saladused viivad Melanie ja Joshi kokku või rebivad hoopis lahku?
Tarne 7 tööpäeva
28,45 €
Tavahind: 29,95 €
Saadavus kauplustes