Parima valiku värsket ingliskeelset kirjandust leiad just Apollost! 

 

On õige aeg külastada meie kauplusi ja e-poodi, et täiendada oma raamaturiiulit, sest kõikide ingliskeelsete raamatute ostjate vahel läheb loosi 3 x 200 € kinkekaarti
READ kampaania kehtib vaid Apollo Klubi liikmetele perioodil 15.04 - 30.04.2019.

 

Kampaania reeglid:

 

1. Kampaania, “READ“ raames toimub 15.04.2109 kuni 30.04.2019 auhinnamäng (edaspidi Kampaania), mille korraldajaks on Apollo Kauplused OÜ (edaspidi Korraldaja; registrikood: 12252422; Põikmäe 2, Tänassilma küla, 76406 Saku vald, Harjumaa; tel: 6336020, e-post: info@apollo.ee).

2. Kampaania läbiviimise kord on kehtestatud Korraldaja poolt käesolevates reeglites. Kõik Korraldaja otsused Kampaania läbiviimisel on lõplikud ning kõigile Kampaanias osalejatele kohustuslikud.

3. Kampaania peaauhinnaks (edaspidi Auhind) on 3 x 200 € väärtuses Apollo kinkekaarte.

4. Kampaania käigus osalejate poolt võidetud Auhindu ei asendata võitja nõudmisel teist liiki auhinnaga ega hüvitata võitjale auhinna maksumust rahas.

5. Auhinnale kehtivad Apollo kinkekaartide tingimused.

6. Kampaania auhinna võitmiseks peab olema Apollo püsiklient (või liituma Apollo Klubi lojaalsusprogrammiga enne ostu sooritamist) ja ostma kampaania perioodil Apollo kauplustest või e-poest ühe ostukorraga vähemalt 3 raamatut. Arvesse lähevad ostud, mis on kaupluses püsikliendina registreeritud, ja tellimused, mis on tehtud e-poe kontoga sisselogitult.

7. Kampaanias osalemine on automaatne, võitjad selgitatakse välja kõikide vahele, kes on kampaania perioodil ostnud ühe ostukorraga vähemalt 3 raamatut.

8. Kampaanias võivad osaleda kõik isikud, välja arvatud Apollo Kauplused OÜ töötajad ja nende pereliikmed.

9. Kampaania võitjad selguvad loosimise teel hiljemalt 2 nädalat peale kampaania lõppemist. Võitjaga võetakse isiklikult ühendust püsikliendi ankeeti lisatud kontakttelefonil või e-posti aadressil ja lepitakse kokku auhinna kätte saamine.

10. Kui võitjaga ei ole kampaania Korraldajast olenemata põhjustel võimalik ühendust saada loosimisele järgneva 7 päeva jooksul, siis on Korraldajal õigus loosida kampaanias osalenute hulgast uus võitja.

11. Apollo kinkekaardid väljastatakse Apollo kauplusest.

12. Kõik kaebused tuleb saata Korraldajale aadressil Põikmäe 2, Tänassilma küla, Saku vald, 76406 Harjumaa või e-posti aadressil info@apollo.ee.

13. Kõik kampaaniast tulenevad kaebused lahendatakse vastavalt Eesti Vabariigis kehtivale seadusele.

14. Lisainfot Kampaaniaga seotud küsimuste kohta saab e-posti aadressil info@apollo.ee