Apollo kutsub:

Tule esitlusele! 25.oktoobril kell 17.00 esitleb Renee Meriste Solarise Apollos oma uut raamatut „Mina teen sind kuulsaks!“.
Autoriga vestleb tuntud raadiomees Priit Vare ning esineb Georg Otsa nimelise Tallinna Muusikakooli õpetajate ja õpilaste koosseis.

Renee Meriste on magistrikraadiga muusikatööstuse ettevõtja, kes on viimased 12 aastat elanud Los Angeleses. Muusikaga on ta seotud juba koolist alates ning organiseeritud tegevust alustas koolis pidude korraldamisega. 
Eestis on ta manageerinud ja seotud olnud ligi saja artistiga. Nende hulgas Vennaskond, Vanilla Ninja, Koit Toome, House of Games, N-euro, Tanel Padar, Kärt Tomingas, Marya Roxx, Marek Sadam jpt. Samuti on Renee olnud seotud enam kui 1000 erineva albumi ilmumisega, mis on kokku müünud üle viie miljoni eksemplari.

Muusikatööstuses on Renee tegelenud kõigega ja pidanud mitmeid ameteid - alates autojuhist ja plaadimüüjast laadal kuni vastutanud maailma suurimate staaride üle miljardi dollariliste finantside eest.

Raamatus avanevad muusikatööstuse telgitagused ja Renee suured kogemused ja tähelepanekud, mis on raamatusse kirja pandud, võivad abiks olla paljudele.

Raamatut saab juba praegu tellida ette siit: https://goo.gl/fXHcCK

Iga raamatu müügist läheb kaks eurot vähiravifondi Kingitud Elu ja Georg Otsa nimelise Tallinna Muusikakooli toetuseks. Esitlusel saad Apollo Klubi liikmena raamatu soetada 10% soodsamalt.

Kohtumiseni Apollos!