Eesti muld ja Eesti Ruja DVD

0 из 5
Оценить
Доставка 1-3 рабочих дня
34,15 €
Обычная цена: 35,95 €
Наличие в магазинах
Eksklusiivne Ruja DVD-kogumik

“Eesti muld ja Eesti Ruja”
Kogumik koosneb kolmest DVD-st:

DVD I

Kahetunnine muusikadokumentaal “Eesti muld ja Eesti Ruja” toob vaatajateni tänavu augustis Tallinna Lauluväljakul toimunud kontserdi ning viib rokkansambli Ruja proovisaali, lavale ja selle taha. Mäletatavasti astusid Eesti Vabariigi taasiseseisvumise päeval üheks õhtuks taas ühiselt lavale Eesti legendaarseima rokkansambli Ruja originaalkoosseisu liikmed Jaanus Nõgisto, Rein Rannap, Tiit Haagma, Andres Põldroo ja Jaan Karp.
Laulukaare aluse publikut täis toonud kontserdile eelnes prooviperiood, mis suures osas filmilindile jäädvustati. Rein Rannapi ja Jaanus Nõgisto vahelisest keerulisest suhtest on loodud omamoodi müüt, esmakordselt on võimalik kahe mehe kirglikku tööprotsessi kõrvalt vaadata. Värvikate karakteritena pakkusid nad dokumentaali tegijatele palju tänuväärset materjali ja pikantseid hetki. Proovide ja kontserdipäeva melu vahele on põimitud Ruja liikmete ja kontserdil esinenud solistide intervjuud ning loomulikult meenutatakse filmis ka Ruja legendaarset solisti Urmas Alenderit.
Muusikadokumentaali „Eesti muld ja Eesti Ruja“ on tootnud Sterotek Film Režissöör Tarvo Mölder, toimetaja Kaidi Klein, tegevprodutsent Aleksander Ots, produtsent Eero Nõgene.

DVD II

Laulud 20.08.2017 kontserdilt

DVD III

Lisad tõelisele muusikasõbrale - sellelt plaadilt leiab tõsine Ruja austaja ja huviline pikemad versioonid dokumentaalfilmi tarbeks tehtud intervjuudest ning palju toredaid üllatusi.

DVD kaante vahel on mahukas 84 leheküljeline fotoraamat, millelt leiab ka laulusõnad ja valiku tsitaate asjaosalistelt.
Доставка 1-3 рабочих дня
34,15 €
Обычная цена: 35,95 €
Наличие в магазинах