Ettevõttest

 

Apollo lugu

 

Apollo nimi viib meid vanakreeka mütoloogia radadele, kus Apollonit peeti üheks tähtsaimaks jumaluseks – valvamas valgust, ennustamist ja muusikat ning kellele allusid kõik muusad. Apollo Eesti lugu juhatab meid samamoodi muusade ja väärt elamusteni – tagasi aastasse 1949, mil avati raamatupood "Teadus", mis aitas kultuurihuvilistel kergemalt üle elada ka pimeda nõukogudeaja. Apollo nimega ettevõtte „päris“ sünnipäeva tähistame varsti juba 20-ndat korda, sest detsembris 2000. aastal avati Tallinnas Viru tänaval esimene Apollo Raamatumaja.

 

Apollo Grupp

 

Apollo ettevõtete grupp on tänaseks ühest väärt raamatupoest kasvanud Eesti suurimaks meelelahutusettevõtteks. Meie kliente ootab 18 hubast raamatukauplust, 10 kaasaegset kobarkino, 9 värskendavat Blenderi mahlabaari, 3 kiusatust tekitavat Ice-Café jäätisebaari, 3 esinduslikku O'Learyse meelelahutuskeskust, 4 itaaliapärast Vapiano restorani ning 6 maailmakuulsat KFC kiirtoidurestorani. Ja me jätkame hoogsalt, et pakkuda sisukat meelelahutust uute poodide, vabaajakeskuste ning põnevate toodetega. Apollo Kauplused OÜ (endine Apollo Holding OÜ) on aga endiselt grupi kõige pikaajalisem ning suurem ettevõte.

 

Apollo olemus

 

Apollo visioon on olla suurim, efektiivseim ja kaasaegseim meelelahutusettevõte Eestis.

Apollo kaupluste missiooniks on pakkuda mugavat ostukeskkonda, sõbralikku ja asjatundlikku teenindust ning suurimat valikut raamatuid, filme, muusikat ja mänge olulisemates sõlmpunktides üle Eesti.

Meie väärtused on mängulisus, uuendusmeelsus, julgus, asjatundlikkus ja austus.

Apollokatena oleme oma ala fännid – soovime avardada enda ja klientide silmaringi, pakkuda sisukat meelelahutust ning muuta maailma rõõmsamaks.

 

Apollo Klubi

 

Apollo grupi ettevõtete kõikide klientide ühine lojaalsuprogramm on Apollo Klubi. Apollo Klubiga liitujat ootavad alati arvestatavad soodustused, kingitused ja boonused kogu grupi teenustelt ja toodetelt. Samuti on Apollo kinkekaardid kasutatavad nii kauplustes, e-poes, kinodes kui ka kohvikutes. Kõik hinnasoodustused kehtivad kohe Apollo klubiliseks registreerimisel ja ID-kaardi põhiselt. Oma soodustuste seisu saad jälgida reaalajas äpilahendusega. Igakuiselt valime Apollo Klubi liikmetele eriti hea hinnaga pakkumised meie kõikide pakutavate toodete hulgast.

 

Apollo Kauplused

 

Apollo raamatupoed asuvad paikades, kuhu me kõik ikka ja jälle satume – Tallinnas (8), Tartus (3), Pärnus (2), Rakveres, Haapsalus, Viljandis ja Kuressaares. Lisaks pakume soodushinnaga tooteid Apollo Outlet kaupluses Mustamäe keskuses. Samuti saab Apollo sortimendist tuntud tooteid soetada Tallinna Lennujaama R-Kioskist. Pakume oma klientidele kümneid tuhandeid raamatuid, põnevaid filme, meeleolukat muusikat, nutikaid ning seltskondlikke lauamänge, aga ka mitmekülgseid kingitooteid – ehk kõike vajalikku kvaliteetse aja sisustamiseks. Me armastame Eesti kultuuri ning disaini ning soovime selle teieni tuua võimalikult mugavalt. Lisaks hubastele kauplustele ka läbi veebipoe ning äpilahenduste.

 

Apollo ajatelg

 

1949   Apollo eelkäija - raamatupood "Teadus"

1999   Internetipood www.raamatud.ee

1999   Pärnu Rüütli tänava raamatupood

2000   Esimene Apollo raamatumaja Viru tänaval

2005   Apollo Tallinnas, Kristiine keskuses

2005   Apollo Tartu Kaubamajas

2006   Apollo Tallinnas, Ülemiste keskuses

2007   Apollo Pärnu Kaubamajakas

2009   Apollo esinduskauplus Tallinnas, Solarise Keskuses

2009   Apollo Tartu Lõunakeskuses

2010   Apollo Haapsalu Kaubamajas

2010   Apollo Rakvere Krooni Keskuses

2011   Apollo Tallinnas, Viimsi keskuses

2012   Internetipood www.apollo.ee

2012   Apollo Tallinnas, Järve Keskuses

2012   Apollo Viljandis, Uku keskuses

2014   Apollo Pärnu keskuses

2014   Apollo Kohtla- Järvel, Vironia keskuses

2014   Apollo Tallinnas, Lasnamäe Centrumis

2016   Apollo Tallinnas, Mustamäe keskuses- kauplus, kino, mahlabaar

2017   Apollo Kuressaares, Auriga Keskuses

2018   Apollo tooted Tallinna Lennujaama R-Kioskis

2019   Apollo Tartus, Kvartali keskuses

2020   Apollo Tallinnas, Mustamäe Keskuses - Apollo Outlet

2020   Apollo Tallinnas, Rocca al Mare keskuses

 

Apollo toetuspõhimõtted

 

Apollo esimene armastus on raamatud. Ja filmid. Ning muusika. Siis veel arendavad mängud, eesti disain. Ehk siis kultuurne meelelahutus ja kohaliku loomeelu areng. Sellest peame kinni ka oma toetusprojektide valikul. Siiski on häid algatusi alati rohkem, kui toetusvõimalusi, sestap lähtume järgmistest kriteeriumidest:

  • Ettevõtmine toob kultuuri lähemale suuremale rahvahulgale – kahjuks ei jõua me iga kooli, lasteaia või ettevõtteni, isegi kui toetussoov piirdub kinkekaartide või tasuta raamatutega;
  • Toetustaotluse fookus vastab Apollo kaupluste suunaga – ehk siis armastame küll sporti, kuid oma õla paneme alla eelkõige eesti kirjanduse, filmide ja muusika edenduseks;
  • Eelistame neid projekte, millel arengupotentsiaali kasvada tuult tiibadesse andvaks üle- eestiliseks kultuuriprojektiks – olgu selleks kirjanduskonkurss, grammatikavõistlus vms;
  • Toetusprojekt vastab meie põhiväärtustele – eelistame alati uuendusmeelset lähenemist, kuid mis jätab ausse ka traditsioonid;
  • Toetussoov on meile esitatud ülevaatlikus ja kirjalikus vormis ning vähemalt 2 kuud enne sündmuse toimumist meiliaadressile sponsorlus@apollo.ee

 

Kas teadsid?

 

Apollo Kaupluste sõbralikus peres töötab hetkel ligi 200 töötajat, oleme oma parimates aastates: keskmiselt 33 aastased ning töötanud Apollos 4,42 aastat. Apollo Klubi liikmetele me suvepäevi lähiajal ei plaani - pole veel kohta, kuhu 500 000 klubiliiget korraga ära mahuks.

Apollo on valitud rahvusvahelise konkursi The Global Service Design Award finaalis maailma parima teenusekontseptsiooniga ettevõtteks.  Meie kauplustest jõuab klientide koju aastas enam kui 2,8 miljonit toodet. Jah, sealhulgas on tõesti ka postkaardid ja pliiatsid. On tore, et pea kõik eestlased loevad raamatuid ning Apollo poodidest ostetakse neid aastas enam kui 900 000.

Apollo on eesti kapitalil põhinev ettevõte ning kohaliku loomeelu edendamisse panustame iganädalaselt mõne raamatu- või plaadiesitlusega. Apollo algatusel tunnustame igal aastal eesti kirjanikke väärt loomingu eest ning jagame välja „Kuldse plaadi“ auhindu aasta silmapaistvamatele muusikutele.

Eestis ilmub nädalas keskmiselt 75 raamatut ning enamus neist on kättesaadavad Apollo poodides. Ja kui otsid universaalset lahendust oma kingimurele, siis parim valik on raudselt Apollo kinkekaart – sellise kingituse üle rõõmustab aastas üle 220 000 inimese.

Me oleme uuendusmeelsed – just Apollo arendas välja esimese eestikeelse lugeri ning võttis esimesena Eestis kliendikaardina kasutusele ID-kaardi juba 2005. aastal. 1990-ndatel võtsime esimesena Eestis kasutusele arvutipõhise laoarvestuse ja müügiprogrammi ning 80-ndatel olime esimesed, kes hakkasid kaasmaalasi lääne kirjandusega rõõmustama.

 

Rõõmsate kohtumisteni Apollos!

Apollo – kogu elamusi!

Добавить в корзину...
Adding to Wishlist...
Закрыть
Это поле обязательно для заполнения.
Please enter 2 or more characters.
Это поле обязательно для заполнения.
Please enter 2 or more characters.
First name is not valid.
This is not an email address.
Email address is required.
This email is already registered.
This is not an email address.
Это поле обязательно для заполнения.
Это поле обязательно для заполнения.
Это поле обязательно для заполнения.
Это поле обязательно для заполнения.
Enter a valid password.
Пожалуйста, введите 6 или более символов.
Please enter 16 or less characters.
Passwords are not same.
Isikukood/reg nr. puudub.
Reg nr. puudub.
Firma nimi puudub.
There is already an account with this personal/company code
Invalid Estonian personal code
Это поле обязательно для заполнения.
Birthday field is not valid.
Email, identification code or password is wrong.