Võta meiega ühendust


APOLLO KLIENDITUGI, VEEBITELLIMUSED:

Tel. 633 6020 (E-R 9-17)

info@apollo.ee


APOLLO ÄRIKLIENDI TEENINDUS:

Apollo ärikliendi tellimused ja info

Tel. 633 6140 (E-R 9-17) 

ariklient@apollo.ee

 

 

JURIIDILISED ANDMED

Apollo Kauplused OÜ (alates 08.03.2018)
Põikmäe 2, Tänassilma küla, 76406 Saku vald, Harjumaa
tel: 6336020
faks: 6336028
info@apollo.ee
registrikood: 12252422
KMK reg. number: EE101524485
Swedbank a/a EE232200221054827335


APOLLO KAUPLUSTE ÜLDKONTAKTID

  

Veebiküsimused ekaubandus@apollo.ee
Personaliteemad personal@apollo.ee
Sisseostupakkumised  ost@apollo.ee
Toetuspöördumised  sponsorlus@apollo.ee
Meediapäringud  press@apollo.ee
Turundustegevused turundus@apollo.ee
Raamatupidamine arved@apollo.ee

 

APOLLO KAUPLUSTE  PÕHIKONTAKTID



Eha Pank Tegevjuht eha.pank@apollo.ee
Kristiina Tinn Personalijuht, Apollo grupp kristiina.tinn@apollo.ee
Ene Mägi Pearaamatupidaja, Apollo grupp ene.magi@apollo.ee
Helena Hyldahl Ostu-ja turundusjuht helena.hyldahl@apollo.ee
Marju Kirsipuu Kategooriajuht (raamatud) marju.kirsipuu@apollo.ee
Marco Väljari Tootejuht (digikaubad, film/muusika)   marco.valjari@apollo.ee
Mairi Muinaste Tootejuht (mäng, kink, kantselei)   mairi.muinaste@apollo.ee
Mikk Teder E-kaubanduse juht mikk.teder@apollo.ee
     
 APOLLO KAUPLUSTE JUHATAJAD
     
Vahur Schmidt Solarise Apollo juhataja vahur.schmidt@apollo.ee
Katrin Hiie Kristiine Apollo juhataja katrin.hiie@apollo.ee
Jelena Mets Ülemiste Apollo juhataja jelena.mets@apollo.ee
Laura Vesi Järve Apollo juhataja laura.vesi@apollo.ee
Rauno Liebenau Viimsi Apollo juhataja rauno.liebenau@apollo.ee
Elvira Ebber Lasnamäe Centrumi Apollo juhataja  elvira.ebber@apollo.ee
Liis Talimaa Mustamäe Apollo juhataja liis.talimaa@apollo.ee
Deivi Talve Tartu Kaubamaja Apollo juhataja deivi.talve@apollo.ee 
Deivi Talve Tartu Lõunakeskuse Apollo juhataja  deivi.talve@apollo.ee 
Anu Kõrge Tartu Kvartali Apollo juhataja anu.korge@apollo.ee
Eha Kauniste Pärnu Kaubamajaka Apollo juhataja eha.kauniste@apollo.ee
Kärt Johanson Pärnu Keskuse Apollo kauplus kart.johanson@apollo.ee
Triin Pokk Viljandi Apollo juhataja  triin.pokk@apollo.ee
Kristel Torm Rakvere Apollo juhataja kristel.torm@apollo.ee
Luule Pajula Haapsalu Apollo juhataja  luule.pajula@apollo.ee 
Kristel Berens Kuressaare Apollo juhataja kristel.berens@apollo.ee

 

 

 

 

 

 

 
Добавить в корзину...
Adding to Wishlist...
Закрыть
Это поле обязательно для заполнения.
Please enter 2 or more characters.
Это поле обязательно для заполнения.
Please enter 2 or more characters.
First name is not valid.
This is not an email address.
Email address is required.
This email is already registered.
This is not an email address.
Это поле обязательно для заполнения.
Это поле обязательно для заполнения.
Это поле обязательно для заполнения.
Это поле обязательно для заполнения.
Enter a valid password.
Пожалуйста, введите 6 или более символов.
Please enter 16 or less characters.
Passwords are not same.
Isikukood/reg nr. puudub.
Reg nr. puudub.
Firma nimi puudub.
There is already an account with this personal/company code
Invalid Estonian personal code
Это поле обязательно для заполнения.
Birthday field is not valid.
Email, identification code or password is wrong.