KUMA Liblikas-pross Sea Shell karbis

0 из 5
Оценить
Доставка 7 рабочих дней
20,85 €
Обычная цена: 21,95 €
Наличие в магазинах
Clear the spotlight, because a new star is born! There might be one less star in the sky, but at least she shines bright amongst us now. Some people are just born with the starlight beaming from them and they can’t help but shine from within...just like the Sea Shell butterfly. Let them dance in the moonlight or bathe in the sunlight, they feel at home everywhere they fly. A perfect gift for the star in your life!

Materjal: vegan nahk, prossinõel
Mõõdud: 7x4,7cm
Pakend: KUMA Design liblik-pross on kaunis kinkekarbis

KUMA Design liblik-prossid on valmistatud Eesti käsitöömeistrite poolt, kasutades vaid kõige kvaliteetsemaid materjale. Vali endale liblikas, mis kajastab sinu loomust kõige paremini ning sa ei jää märkamatuks.

Liblik-pross on naiselik viis kanda kikilipsu, muutes särgi krae uue disain-aksessuaariga omanäoliseks ja pilkupüüdvaks. Tänu prossinõela kinnitusele on kikilips-prossi võimalik kasutada mitmel erineval moel: aksessuaarina riietel, juustes või kodusisutuselemendina. Samuti sobib pross kasutamiseks välisriietel, sest on tehtud vetthülgavast materjalist. KUMA liblik-pross on ideaalne kingitus neile, kes ihkavad oma ellu värve ja stiili.

KUMA Design kogub inspiratsiooni loodusest ja seega on neile väga oluline, et kõik tooted oleksid keskkonnasõbralikud, mistõttu on kõik liblik-prossid valmistatud naha ülejääkidest.
Доставка 7 рабочих дней
20,85 €
Обычная цена: 21,95 €
Наличие в магазинах