LEGO City Tuletõrjekomando

0 из 5
Оценить
Доставка 7 рабочих дней
71,20 €
Обычная цена: 74,95 €
Наличие в магазинах
Põnevas LEGO® City tuletõrjekomando (60282) mängukomplektis on töötava poomtõstukiga klassikaline tuletõrjeauto. Lisaks saavad lapsed mitu LEGO City telesarja tegelast, sh Bob, Feldman ja tuletõrjerobot Toastie, kes on varustatud veedetaile tulistava veekahuriga. Vii oma väike kangelane LEGO City Adventures telesarja südamesse, kus ta saab ise stsenaariumi luua!Ideaalne ehituskomplekt 5-aastastele ja vanematele lasteleLEGO City mängukomplekti karbis on lihtsasti järgitav ehitusjuhend. Samuti saate nutitelefonide ja tahvelarvutite tasuta rakenduses LEGO Building Instructions laadida alla Instructions PLUS juhendi. See ägedate suumimis- ja pööramistööriistadega interaktiivne ehitusjuhend muudab lapsed kiiresti meisterehitajateks!Loovmäng lasteleLEGO City tuletõrjekomplektid pakuvad tänu võimalusterohketele hoonetele, tõetruudele sõidukitele ja põnevatele tegelastele loovat mängulusti, mis innustab tõsielulistel sündmustel põhinevat loovmängu.

Lapsed saavad LEGO City tuletõrjekomando (60282) mängukomplektiga, millega on kaasas tõetruud sõidukid ja telesarjast tuntud vahvad tegelaskujud, mängida läbi populaarsest LEGO® City Adventures telesarjast tuntud lugusid.

Mis on karbis? Lahe töötava poomtõstukiga lahe tuletõrjeauto, virnastatavate LEGO® leekidega varustatud teaduslabori tegevuspaik, samuti LEGO City telesarja tegelased tuletõrjerobot Toastie, Bob ja Feldman.

Lapsed saavad tõstatada tuletõrjeauto poomtõstuki, tulistada tuletõrjerobot Toastiest veedetaile ning summutada LEGO® leegid ja mängida läbi vahvaid lugusid koos LEGO City telesarja tegelaskujudega.

Kvaliteetne mängukomplekt sobib muljetavaldavaks jõulu-, sünnipäeva- või mis tahes muu tähtpäeva kingituseks LEGO® City Adventures telesarja fännidele ja loovmängu armastavatele lastele.

Kokkupanduna on tuletõrjeauto (kui poomtõstuk on sisse tõmmatud) 10 cm kõrgune, 33 cm pikkune ja 6 cm laiune.

Tuletõrjeautol on hoiukamber tuletõrjetarvikute hoiustamiseksning samuti tuletõrjerobot Toastie transportimiseks vajalik haagis koos rambiga. Komplektis on 3 kiivritega varustatud tuletõrjuja minifiguuri.

Komplektis on lihtsasti järgitav ehitusjuhend ja algajatele ehitajatele mõeldud Instructions PLUS interaktiivne juhend, mis on osa nutiseadmetele mõeldud tasuta rakendusest LEGO® Building Instructions.

LEGO® City tuletõrjekomplektid võimaldavad mängida seikluslikke kujutlus- ja rollimänge elutruus mängukeskkonnas, kus on detailirohked ehitised, lahedad sõidukid ja vahvad tegelaskujud, keda lapsed armastavad.

Kas oled kunagi mõtisklenud, kuidas LEGO® klotsid nii ühtlaselt ühenduvad ja lahti tulevad? See on nii seetõttu, et LEGO detailid toodetakse karmide tööstusharu kvaliteedinõuetega kooskõlas.

LEGO® osasid testitakse põhjalikult kõikvõimalikul moel, et tagada iga LEGO ehitus- ja mängukomplekti vastavus rangetele üleilmsetele ohutusnõuetele.
Доставка 7 рабочих дней
71,20 €
Обычная цена: 74,95 €
Наличие в магазинах