LEGO Disney Princess Mulani juturaamatu seiklused

0 из 5
Оценить
Доставка 7 рабочих дней
29,40 €
Обычная цена: 30,95 €
Наличие в магазинах
Ava raamat ja leiad sealt terve toreda mikromaailma! Treeni lahinguks koos Li-Shangiga, et aidata Disney Mulanil kaitsta oma isa ja perekonna au. Siis tee aias lõõgastav jalutuskäik ja joo ploomipuu all tassike teed. Kas Mulan suudab hoida oma saladust ja täita ülesande? Kui Khanil ja Cri-Keel on sõnaõigust, siis on vastus jah. Oi-oi, Li Shang esitab küsimusi. Kas aitad Mulanil kaitsta oma peret ja iseennast?

Anna selle Disney Mulani raamatu kaudu lapsele võimalus astuda uskumatusse mikromaailma!

Disney Mulani fännidele pakub põnevust see mikromaailmaga mänguraamat, milles on treeninguplats ja aiamudel, kolm mikronukufiguuri ja loomafiguur.

Disney Mulani fänne ootab LEGO® ǀ Disney Mulani juturaamatu seikluste (43174) komplektis põnev ja austav ülesanne. Mängukomplekt on kohandatav ja avatav raamat, mis sisaldab kaht stseeni: pöörleva treeningkujuga talvine treeninguplats ja avatava ploomipuuga aiamudel, lisaks kaks kleepsulehte, millega saab raamatut kaunistada. Kaasaskantav komplekt ja lõbusad seiklused Lastele toob rõõmu see mängukomplekt, mis aitab arendada loovust ja rollimänguoskusi. Sellega võib mängida eraldi või koos teiste LEGO ǀ Disney komplektidega, mis pakuvad põnevaid mänguvõimalusi. Lisaks sobib see väikestele Disney Mulani fännidele jõulu- või sünnipäevakingiks. Armastatud tegelaskujud ja stseenid lihtsaks mänguks See Disney kingitus sisaldab kolme detailset mikronukufiguuri (kaks Disney printsessi Mulani figuuri ja Li Shang), lisaks on hobuse Khani LEGO Disney figuur ja Cri-Kee kaunistusega klots. Nii saavad lapsed kiiresti mängu alustada. Samal ajal arendavad stseenid laste loovust ja kujutlusvõimet.
ВНИМАНИЕ! Ei sobi alla 36-kuu vanustele lastele, sisaldab väikeseid osasid - lämbumise oht.
Доставка 7 рабочих дней
29,40 €
Обычная цена: 30,95 €
Наличие в магазинах