LEGO DOTs Loomingulised pildiraamid

0 из 5
Оценить
Доставка 7 рабочих дней
24,65 €
Обычная цена: 25,95 €
Наличие в магазинах
LEGO® DOTS loominguliste pildiraamide komplekt sisaldab kolme raami ja erinevaid detaile. Lapsed saavad pildiraame kaunistades arendada oma loomingulisi oskusi, kasutades pakendil ja inspiratsioonilehel toodud mustreid või mõeldes ise uusi ideid välja. Raame saab kasutada eraldi või omavahel ühendada. See loominguline komplekt pakub igale kunsti- ja käsitööarmastajale palju rõõmu. Pildiraamide meisterdamiskomplekti suurim raam on 11 cm kõrge ja 7 cm lai. Lapsed saavad raamid lihtsate juhiste abil kokku panna ning saada seejärel nende kaunistamiseks inspiratsiooni pakendilt. Koristamine ja sortimine on tänu kaasasolevale hoiustamisalusele käkitegu.

LEGO® ehitusklotsid ja detailid vastavad tööstusharu rangeimatele standarditele, et tagada nende ühtlane kvaliteet ja kokkusobivus ning klotside lihtne ühendamine ja eraldamine igal korral.

LEGO® klotse ja detaile kukutatakse, kuumutatakse, muljutakse, väänatakse ja analüüsitakse. Nii võid kindel olla, et iga lapse ehituskomplekt vastab rangeimatele üleilmsetele ohutus- ja kvaliteedistandarditele.Soovitatav alates 6.eluaastast.
Доставка 7 рабочих дней
24,65 €
Обычная цена: 25,95 €
Наличие в магазинах