LEGO TROLLS Poppy seiklus kuumaõhupallil

0 из 5
Оценить
Доставка 7 рабочих дней
52,20 €
Обычная цена: 54,95 €
Наличие в магазинах
Laste kujutlusvõime areneb, kui nad asuvad erilisele teekonnale komplektiga LEGO® Trolls World Tour-i Poppy seiklus kuumaõhupallil. Lapsed saavad põnevate Trollide minifiguuride, detailide ja tarvikute abil mängida rollimänge filmist pärit stseenide põhjal või välja mõelda oma lood. Põnev lugude jutustamine Trollide tegelaste abil Selles mängusõiduki komplektis on kolm minifiguuri (ja lisaks Mr Dinkles), nii et mäng võib kohe alata. Kaart ja binokkel, mille abil navigeerida, ning asukoha muutmiseks kasutatavad lehvivad südamed aitavad lastel juhtida õhupalli Symphonyville’i poole – just nagu Poppy, Branch ja nende sõbrad filmis! LEGO® Trolls World Tour avab DreamWorksi filmi „Trollid“ sõpradele põneva ja loomingulise mängumaalima. Need ehituskomplektid, mis sisaldavad kollektsioneeritavaid mänguelemente (sh eemaldatavad Trolli juuksed), äratavad laste jaoks ellu Trollide lõbusa universumi. Instructions PLUS ja interaktiivsed vaatamisfunktsioonid muudavad selle roosa kuumaõhupalli kokkupaneku eriti lõbusaks.

Roosat kuumaõhupalli kujutav mänguasi, mis sobib kõigile Trollide fännidele. Mitmesuguste funktsioonidega komplekt võimaldab lastel läbi mängida filmist Trolls World Tour pärit lood ning luua seikluslikud rollimängud.
Komplektis on kolm Trollide minifiguuri (Poppy, Branch ja eksklusiivne tegelaskuju Biggie) ning lisaks Mr Dinkles, nii et mäng võib kohe alata. Hulgaliselt Trollidest inspireeritud lisadetaile pakuvad põnevust ka pärast mudeli ehitamist.
Lastel on palju, mida avastada! Kasuta õhupalli asendi muutmiseks liikuvaid südameid, mängi minifiguuridega (ja Trollide juustega!) ning seejärel otsi üles metronoomi sisse peidetud pillikeel.
Kujutlusvõimet arendav loominguline kingitus Trollide fännidele alates 6. eluaastast. 2020. aasta jaanuaris välja antav LEGO® komplekt on suurepärane kingitus kõigile, kellele meeldivad mängusõidukid ja Trollide tegelased.
See tore Trollide kingitus tüdrukutele ja poistele (41252) on just paraja suurusega rollimängude mängimiseks. Õhupalli mõõtmed on: kõrgus 22 cm, pikkus 17 cm, laius 13 cm.
Tasuta rakenduses LEGO® Life saadaolevad digitaalsed juhised Instructions PLUS annavad lastele uudse ehituselamuse, õpetavad mudelit ehitama ja sisaldavad lahedaid interaktiivseid vaatamisfunktsioone.
Iga LEGO® Trolls World Tour-i teemaline mänguasi annab lastele võimaluse ellu äratada oma lemmikstseenid filmist Trolls World Tour. See on suurepärane viis julgustada lõbusate seiklustega loomingulist mängimist.
ВНИМАНИЕ! HOIATUS! Ei sobi alla 36-kuu vanustele lastele, sisaldab väikeseid osasid - lämbumise oht.
Доставка 7 рабочих дней
52,20 €
Обычная цена: 54,95 €
Наличие в магазинах