LEGO TROLLS Tehnoriffi tantsupidu

0 из 5
Оценить
Доставка 7 рабочих дней
33,20 €
Обычная цена: 34,95 €
Наличие в магазинах
Muusikast inspireeritud veealune seiklus Trollide austajatele! LEGO® Trolls World Tour-i tehnorifi tantsupidu (41250) pakub lastele rõõmu lemmikfilmistseenide läbimängimisest. Nad saavad kokku panna mängu-DJ-puldi ja lava ning asetada merineitsi südamekujulisele rifile, et imetleda tema keerutusi. Seal on isegi lahe vildist süda ja liumägi, kust merineitsi ja tema kaheksajalast sõber saavad alla lasta. Kollektsioneeritavad mänguasjad ja loomingulised kingitused Kas tead mõnda last, kellele meeldib mängides oma kujutlusvõimet kasutada? See Trollide komplekt on talle suurepärane kingitus. Ja kõigile lastele, kellele meeldivad Trollide figuurid või merineitsid, toob rõõmu ka merineitsi LEGO minifiguur. Avasta kujutlusvõimet avardav mängumaailm Lastel on põnev panna esmalt kokku see lahe komplekt ja seejärel mängida läbi Trolls World Tour-i filmist pärit lemmikstseenid. Kollektsioneeritavate mängutarvikute, figuuride ja lõbusate juuksekaunistustega ehituskomplektid äratavad laste jaoks ellu trollide universumi. Seal on isegi eemaldatavad Trolli juuksed, millele lapsed saavad lisada armsaid kaunistusi. Instructions PLUS sisaldab suumimis- ja pööramisfunktsioone, mis muudavad mängimise veel lõbusamaks.

Loominguline kingitus Trollide sõbrale, kes tahab läbi mängida DreamWorksi filmist Trolls World Tour pärit muusikalised stseenid. See mänguasi on tulvil tarvikuid, mis pakuvad rohkesti ehitus- ja mängurõõmu.
Trollide eksklusiivne merineitsifiguur ja mängukaheksajalg aitavad elustada filmist Trolls World Tour pärit veealused stseenid ja viia lapsed koos merineitsiga tehnorifi tantsupeole.
See lahe komplekt sisaldab lastele avastamiseks palju põnevat: kõlarid, strobovalgustid, tantsupõrand ja DJ-pult. Keeruta tantsupõrandal tantsu, lase liumäel liugu ja seejärel otsi üles pillikeel, just nagu filmis.
Kas otsid pühadekingiks Trollide mängukomplekte? See komplekt (41250) on suurepärane valik! See on ideaalne kingitus üle 5-aastastele loomingulistele Trollide fännidele või kõigile, kellele meeldivad merineitsid.
Selles veealuses mängukomplektis on DJ-pult, mis on 8 cm pikk, 3 cm kõrge ja 3 cm sügav ning mis on loominguliseks mängimiseks täpselt paraja suurusega.
Mäng algab kohe, sest Trollide mängukomplekti jaoks pole patareisid vaja. Neile Trollide fännidele, kellele meeldib lugusid jutustada oma kujutlusvõimet appi võttes, on hea uudis – patareisid pole vaja!
Nüüd saavad ka nooremad ehitajad rõõmustada oma ehitusoskuste üle tänu tasuta rakenduse LEGO® Life kaudu saadaolevatele digitaalsetele juhistele Instructions PLUS.
Iga lastele mõeldud LEGO® Trolls World Tour-i ehituskomplekt innustab lapsi mängima rollimänge DreamWorksi filmist Trolls World Tour pärit stseenide põhjal ja arendama oma loovust.
LEGO® ehitusklotsid vastavad tööstusharu rangeimatele standarditele ja meie kvaliteedinõuetele. Nii on need alati ühtlase kvaliteediga ja kokkusobivad ning hõlpsasti ühendatavad ja eraldatavad.
LEGO® Groupis kukutatakse, muljutakse, väänatakse, kuumutatakse, painutatakse, kraabitakse ja venitatakse LEGO® klotse ja detaile põhjalikult, et tagada kõigi ehituskomplektide vastavus rangeimatele üleilmsetele ohutus- ja kvaliteedistandarditele.
ВНИМАНИЕ! HOIATUS! Ei sobi alla 36-kuu vanustele lastele, sisaldab väikeseid osasid - lämbumise oht.
Доставка 7 рабочих дней
33,20 €
Обычная цена: 34,95 €
Наличие в магазинах