Rahutee

Lugu Kakust, kes soovis saada päikeseks
0 из 5
Оценить
Доставка 1-3 рабочих дня
32,25 €
Обычная цена: 33,95 €
Наличие в магазинах
"Rahutee" räägib värvika ja müstilise loo elu lahinguväljadel korduvalt haavata saanud mehe hingest. Ühe sisemise poisi üksildasest teekonnast pimedusest valguse poole. Tema lapsepõlvest, teismeeast ja jumalikku mehelikkusesse jõudmisest. See on virgumise tee, kus iga komistamine ja kukkumine on vajalik õppetund fööniksina kõrgustesse tõusmiseks.

Raamat koosneb julgetest ja siirastest ülestunnistustest. Mitte midagi ilustamata. Peategelase arsenali kuulusid valetamine, varastamine ja agressiivne käitumine. Viimane avaldus nii kodus, koolis kui tänaval. Takistusribasid tulvil teekonna verstapostideks ja murdepunktideks on sotsiaalfoobia ja ärevuse seljatamine ning läbi südame avamise tõelise väeni jõudmine.

“Lugu Kakust, kes soovis saada päikeseks” on triloogia vundament. Teine raamat kõneleb ühisloomisest armastusejumalannaga. Imetlusväärse naisega, kelle toetusel tasakaalustasin endas naiselikkuse ja mehelikkuse. Tema armastus avas minu südame ja kinkis inimkonnale rahulooja. Ta on ka ema meie väikesele päikesele Saara-Liisale, kes särab kolmandas osas.
Доставка 1-3 рабочих дня
32,25 €
Обычная цена: 33,95 €
Наличие в магазинах