Natuke kõike ja mitte midagi

0 из 5
Оценить
Товар распродан!
Harju keskmine, 26. aastane noormees, kes on siiski pärit maalt, kuid nüüd juba aastaid linnas elanud. Igapäevaselt töötav ja aeg-ajalt ka sporti tegev harilik inimene, kellele sõnad on enamat, kui vaid kasutatav materjal.
Mõned aastad tagasi, käies abiks Jürgen Veberil, puutusin kokku heategeva organisatsiooniga “Minu unistuste päev”. Tutvudes sihtasutusega lähemalt , tekkis ka endal soov panustada nende tegevusse.


Nüüd, kui on täitunud minu enda unistus anda välja oma esimene raamat, saan aidata viia täide nende laste unistusi, keda toetab “Minu unistuste päev”. Ostes luulekogu “Natuke kõike ja mitte midagi” toetad SA “Heategevusfond Minu Unistuste Päev”, mis viib ellu raskelt või krooniliselt haigete laste unistusi. Iga haige laps väärib oma unistuste päeva!Pole siiramat naeru või nuttu,

pole siiramat lalinat või juttu,

kui seda on laste naer ja nutt,

kui seda on laste lalin ja jutt.
Unistus võib olla suur või väike, lennukas või sootuks tõsist väljakutset nõudev, kuid kindlasti on see iga unistaja jaoks eriline.

Minu Unistuste Päev on 2011. aastal loodud heategevusfond, mis viib ellu raskelt või krooniliselt haigete laste unistusi, pakkudes seeläbi lastele ja nende lähedastele emotsionaalset tuge. Unistuste päev on täis kõige positiivsemaid elamusi, mis inspireerivad ning annavad uut hingamist kogu haige lapse perele.

Meie fondi südameks on särasilmsed vabatahtlikud, kes teevad oma tööd suure kire ja pühendumusega. Vabatahtlikud on inimesed erinevatelt elualadelt, keda kannustab soov teha head. Neid motiveerivad väljakutsed ning õnnestunud sündmused, lapse siiras naer ja sära silmades ning vanemate õnnepisarad.

Iga haige lapse unistus on väga habras ja selle elluviimine suur vastutus. Üksnes koostööd tehes ning teineteist usaldades, täituvad kõige imelisemad unistused, mis lennutavad meid kaugele, justkui muinasjutus „Seitsme maa ja mere taga“.

Unistus teeb imet!

http://www.minuunistustepaev.ee

@minuUnistustePaev
Товар распродан!