Ootame kõiki huvilisi kolmapäeval, 31. mail, kell 17.15 Tallinna Solarise Apollosse Ingvar Villido raamatu Teadvuse praktiline kasutamine: kuidas vabaneda emotsioonide kammitsaist ja nautida elamise rõõmu esmaesitlusele.

Vestlust viib läbi Merit Raju. Kasuta võimalust, et autoriga kohtuda ja tutvuda põneva teose loomisprotsessiga.

Raamatust:

Tegemist on praktilisi teadmisi täis käsiraamatuga mille eesmärk on ei rohkem ega vähem kui pakkuda sulle välja lahendus, kuidas vabaneda jäädavalt häirivatest emotsioonidest ja elada elamisväärsemat elu.
Selle eesmärgi poole liikudes ei süvene raamat filosoofilisse ega teaduslikku arutellu, vaid aluseks on meie kõigi tavalised kogemused ja võimed.
Siit lehekülgedelt leiad tarviliku teekaardi enda sees toimuvate protsesside paremaks tundmaõppimiseks ja ka juhtimiseks. Sulle antakse juhised, kuidas mistahes hetkel katseliselt kindlaks teha oma emotsioonide mõju enda ja teiste elule. Kui oled õppinud endaga toimuvas oskuslikumalt orienteeruma, saad kasutada lihtsaid tehnikaid, mille abil kammitsevatest emotsioonidest vabaks saada. Omandad lihtsa viisi, kuidas vaigistada häirivad mõtted, et saada tagasi sisemine rahu ja vaikus. Lõpuks jõuab raamat ühe olulise tuumani – kes sa tegelikult oled?
See raamat paneb mõtlema ning saab sulle lähedaseks seltsiliseks, aidates sul oma elus olulisi muutusi läbi viia. Seega, ava raamat ja asu teele parema elu suunas!

Raamat on esitluse päeval Apollo Klubi liikmele -10%!

Kohtumiseni Apollos!