Kutsume sind osa saama Elina Naani uue luuleraamatu “Kuu Luul” sünnist ja kohtumisest autoriga.

Luulekogu esmaesitlus toimub Solaris Keskuse Apollos 24. mail kell 18:00. Esitlus toimub intervjuu vormis, mis on ühtlasi ka Podcast Armastusest avalik salvestus. Elinat intervjueerib näitleja ja lavastaja Veiko Tubin.
Teine raamatuesitlus toimub Tartu Kaubamaja Apollos 31. mail kell 18:00.

Elina Naani esimene bestseller, “Lukuga Päevik”, tõusis 2018 aastal raamatukaupluste Top1 teoseks ja müüs läbi mitmeid tiraaže, selline edu luuleraamatu puhul oli erakordne. Esimene omataoline kogumik toona. Isiklik, aus, vahetu- öeldi esikteose kohta. Teine raamat jätkab sealt, kus toona naiseks kasvamine pooleli jäi. Lühemate ridade kõrvale on sündinud filosoofilised arutlused ja seisundisõnastused, mis poeetiliselt lugeja siseilma rändama kutsuvad.

“Uue raamatu kirjutamise perioodil tekkis tugev tunne, et sõnu hakkavad saatma ka helid.” jagas Elina. Nii tutvustaski ta tekste ja mõtet Eesti noorele ja andekale muusikule Maris Pihlapile ning koos on projekti muusikalist poolt arendatud ja loodud salaja juba aasta. Helides põimuvad meditatiivsemad sõnakompositsioonid ja jutustused nii elektroonilise muusika kui akustiliste pillidega. Sisekaemuslikest paladest elusuvve kihutava tantsumuusikani. Kaasa teevad noored eesti muusikud ja kammernaiskoor Sireen. “Kuu Luul” on justkui kaheosaline postkaart tulevikuminale, et tagasi vaadata inimkogemusele naisena. Sügav, otsekohene, müstiline, tabav. Rännak inimhinge.

Kohapeal on võimalik soetada raamatuid ja albumeid ning autorilt sissekirjutust paluda. Esitlusel on raamat ja vinüül Apollo Klubi liikmele -10%!

Telli luuleraamat või album ette SIIT.

Kohtumiseni Apollos!