Nuhk

0 из 5
Оценить
Товар распродан!
Kyle McAvoy kasvas üles oma isa advokaadibüroos Pennsylvania Yorki-nimelises väikelinnas. Ta oli kolledžis staarõpilane, valiti Yale´is ülikooli õigusteaduskonna ajalehe peatoimetajaks ja teda ootas hiilgav tulevik.

Kuid Kyle´il on valgustkartev saladus – üks kolledžis aset leidnud vahejuhtum, mida ta on püüdnud unustada. Kui see saladus satub valede inimeste kätte, on ta sunnitud vastu võtma töökoha, mida ta ei taha, olgu pealegi, et enamik juuratudengeid võib sellisest kohast ainult unistada... Kolm kuud pärast Yale´i Ülikooli lõpetamist saab Kyle´ist advokaat maailma kõige suuremas advokaadibüroos, kus lisaks erialasele tööle tuleb tal hakata valetama, varastama ja osalema operatsioonis, mis võib lõppeda tema jaoks vanglaga, kui mitte surmaga.

„Nuhk“ on klassikaline Grisham: taas kord esitletakse lugejale unustamatuid tegelaskujusid nagu Baxter Tate, esivanemate poolt kokku aetud rikkuses püherdav narkomaan, ning kaunitar Dale, pealtnäha vagur endine matemaatikaõpetaja, kes jagab Kyle´iga büroos boksi, rääkimata riigi kahest kõige võimsamast ja riiakamast relvatootjast. Taas kistakse lugeja seiklusse, mis teeb ootamatuid pöördeid nagu Ameerika raudtee ja tagab autorile maailma ühe armastatuima jutuvestja maine.

John Grisham on kirjutanud kakskümmend põnevusromaani ja ühe mitteilukirjandusliku teose „The Innocent Man“. Ta elab Virginias ja Mississippis.
Товар распродан!