Oli&Carol Olive the Deer käevõru

0 из 5
Оценить
Доставка 7 рабочих дней
15,15 €
Обычная цена: 15,95 €
Наличие в магазинах
Oli&Carol on loonud imearmsa mänguasja, mis tutvustab lastele põnevat loomamaailma!

Hammaste tulekul on painduv ja lihtsasti haaratav närimisrõngas beebi parim sõber! Et mänguasi käest ei kukuks, on eriti mugav sebra beebile ümber käe panna.

Närimisrõnga abil tajub beebi maailma täiesti uuel moel ning samal ajal aitab see õrnalt masseerida tema tundlikke ja sügelevaid igemeid.

Oli&Carol närimisrõngastest
Oli&Caroli looduslikust kummist närimismänguasjad on käsitsi ükshaaval värvitud, mis teeb iga toote täiesti unikaalseks. Selleks, et mänguasjad oleksid kestvad ja ohutud, on nad valmistatud ühes tükis ning ilma igasuguste õhuaukudeta – nii ei pääse niiskus ja bakterid mänguasja sisse.
Kõiki Oli&Caroli kummist närimisrõngaid tohib kasutada ka veemängudes. Pesuskäik on palju lõbusam, kui armsaks saanud sebra ei pea vanniservale nukralt ootama jätma.
Lisaks kaunistavad need elutruud mänguasjad igat interjööri, sest on silmale tõesti ilusad vaadata!

Valmistatud looduslikust kautšukipuu kummist
Pehme, painduv ning lihtne haarata
Hammaste tulekul beebi parim sõber
Käsitsi värvitud kasutades looduslikke värve
Täiesti ohutu ja hügieeniline – ka peale vees mängimist!
Toodetud vastutustundlikult eco-sõbralikest materjalidest
Oli&Carol brändist
Oli&Carol on Hispaania ettevõte, mille eesmärgiks on toota looduslikke ja keskkonnasõbralikke mänguasju. Oli&Caroli brändi taga seisvateks loomingulisteks hingedeks on õed Carolina ja Olimpia, kes asutasid oma unistuste ettevõtte olles alles ise 21 ja 16 a. vanuses noored.
Nad uskusid, et mänguasju on võimalik toota moel, mis ei tee liiga loodusele ega inimesele, disainides need siiski modernsed ja silmapaistvad. Oli&Caroli valikus on universaalseid kummipuust valmistatud beebimänguasjad, mida saab kasutada nii sensoorsel mängul, kui ka vannileluna. Lisaks on neil lai valik DIY komplekte 6+ vanuses lastele, et pakkuda alternatiivi nutiseadmetele ning soodustada vanema-lapse vahelist kvaliteetset aega ja mängulist koostööd.
Oli&Caroli brändil on tekkinud üle maailma võimas kogukond, kes jagab samu väärtusi seoses plastiku vähendamisega ning traditsiooniliste mänguasjade taaselustamisega.
Iga uue kollektsiooniga soovitakse edasi anda oluline sõnum, et ka väiksed sammud keskkonna säästlikuse suunal loevad palju!

Hooldus:
Pese vee ja seebiga ning kuivata
Pärast vanniskäiku korralikult kuivatada
Mitte steriliseerida ning mitte panna külmkappi
Närimismänguasju tuleks hoiustada kuivas kohas. Pikaaegne niiskus võib mänguasja kahjustada, kuna tegu on loodusliku tootega.
Ei ole soovitatav jätta kauaks otsese valguse kätte, et värv ei tuhmuks.
Iga mänguasi on erinev. Need on valminud käsitööna ning väiksed erinevused teevadki iga närimisrõnga täiesti unikaalseks.
Suured temperatuuri kõikumised võivad mõjutada mänguasja vormi
Enne beebile andmist eemalda mänguasjalt pakend ning kõik sildid
Доставка 7 рабочих дней
15,15 €
Обычная цена: 15,95 €
Наличие в магазинах