Õppekaardid-lauamäng: DRAAKONIMÄNG + kasulikud uskumused

0 из 5
Оценить
Товар распродан!
DRAAKONIMÄNGU armsad draakonipiltidega kaardid on loodud pere väiksematele lastele, peamise eesmärgiga aidata kaasa positiivse minapildi kujunemisele ning kasulike uskumuste omandamisele ja kinnistamisele.
Kaardid on mõnusaks täienduseks kodus, lasteaias, koolis – mängu-, õppe- ja teraapiakaartidena kasutamiseks.

Lõbusa ja kaasahaarava mängu abil saab leida armsate ja rõõmsate draakonite paarid; õppida ning omandada positiivseid ja kasulikke uskumusi, neid kõva häälega välja öeldes; harjutada lugemist; arendada koostöövõimet ja meeldejätmise oskust.

Kasutusvõimalused:

DRAAKONIPESA – leia ja kogu kokku nunnude draakonite paarid. Võidab see, kel mängu lõpuks rohkem paare.

MUST DRAAKON – leia draakonitele paarilised, kuid hoidu musta draakoni eest! Võidab see, kes saab kiiremini kaardid maha panna, ning kaotajaks jääb see, kellele jääb kätte üksik kaart, must draakon nimega Roar.

DRAAKONI-MEMORIIN – klassikaline memoriinimäng, kus peab võitmiseks taas draakonite paarid kokku saama. Mängu keerukust saab varieerida kaardipaaride arvu abil – mida rohkem paare, seda kõvem pähkel.

Õppe- ja teraapiakaardid – peamine eesmärk on kasulikud uskumused, nende omandamine ja kinnistamine. Paariskaartidel on lisaks armsale draakonipildile üks kasulik ja positiivne uskumus ning täiendavalt puuvili, mari või köögivili (pildidraakoni lemmiktoit). Viimaste eesmärk on lisada lõbusust ja mõnel juhul aidata kinnisemal lapsel positiivseid sõnu välja öelda – kui meel on kurb, on mõnikord raske välja öelda: „Kellel on „ma olen tubli“ kaart?“. Sel juhul saab nimetada kaardil oleva marja või vilja.
Noorem vanusegrupp saab kaartide abil õppida värve, puu- ja köögivilju ning lugeda sõnu.

Karbis on:
• juhendikaardid
• 1 kaart – must draakon
• 2 x 26 kaarti – draakonipaarid

Mugavad ja käepärased (60x88 mm) kaardid on kaetud tugevdava matt-laminaadiga.

Draakonimängu autor on Maia Tihvan, neurolingvistilise programmeerimise meister-praktik.

Vanusele 6–16
Parim 2–8 mängijat
Mänguaeg 15–30 minutit

Loodud ja valmistatud Eestis!
Товар распродан!