Ratkassun vuodet

Naapurimme Viron tie itsenäisyyden palauttamiseen
0 из 5
Оценить
Доставка 3-6 недель
18,00 €
Обычная цена: 18,95 €
Наличие в магазинах
Eesti taasiseseisvumisest on möödunud 25 aastat. 20. augustil 1991 pani ENSV Ülemnõukogu esimees Ülo Nugis hääletusele Eesti iseseisvumise küsimuse ja enne südaööd oli endisest liiduvabariigist saanud taas iseseisev riik.
1980ndate keskel olid Nõukogude Liidus ja kogu maailmas toimunud arengud pannud eestlased taas uskuma, et iseseisvumine on võimalik. Raamatus on võetud uurida kõik asjaolud ja tegurid, mille tulemusel Eestil õnnestus ennast vabade riikide hulka võidelda. Raamat toob sündmusi lähedalt pealt näinud ja paljude taasiseseisvumise võtmeisikutega isiklikke suhteid omanud autorite Jari P. Havia ja Hannu Oittineni pilgu läbi lugejaini erakordse loo ühe riigi sünnist. Raamatus tutvustatakse lähemalt neid julgeid mehi ja naisi, tänu kellele see paljude ühine unistus teoks sai.
Raamatu autor Jari P. Havia on olnud Eestiga seotud üle 30 aasta. Havia on välja andnud raamatuid Viro-vuosikirja (Eesti aastaraamat) ja juhtinud aastaid Soome-Eesti Seltsi tegevust. Hannu Oittinen on kõrgelt hinnatud ja auhindu pälvinud tõlkija, kes on aidanud eesti keelest soome keelde ümber panna arvukalt Eesti autorite teoseid.
Доставка 3-6 недель
18,00 €
Обычная цена: 18,95 €
Наличие в магазинах