Taavi Tulev - OO LP

Vinüül
0 из 5
Оценить
Доставка 1-3 рабочих дня
29,40 €
Обычная цена: 30,95 €
Наличие в магазинах
Tracklist:

- 720-300 (6:55)
- Mental (11:40)
- 123456 (12:34)
- Viimsepäeva valss / Doomsday Waltz (6:20)

Taavi Tulev on Eesti elektroonilise muusika maastikul üks pikemalt tegutsenud muusikuid ning plaat "OO" on järjekorras Taavi seitsmes sooloalbum.
See neljalooline kauamängiv, 12" vinüül sümbolilise nimega "OO" on kontseptuaalne tervik, kunstiteos, mille üheks osaks on heli ja teiseks värv. Album koosneb teostest, mis on mõnes mõttes võimalikult minimalistlikud, kuid sealjuures sügavad kompositsioonid. Lugusid iseloomustab matemaatiline täpsus, kuid teisalt on tähtsal kohal orgaanilised kõlamustrid oma nihestatuse, detailide ja ootamatustega.
Plaadikujundus on sündinud koostöös tunnustatud maalikunstniku Kristi Kongiga, kes maalis igale plaadile ja selle ümbrisele albumi pealkirja – kaks erivärvilist täppi. Nende maalimiseks olid abiks albumi teoste loomisel palju kasutatud süntesaatori Arturia Microbrute nuppude jaoks mõeldud šabloonid – nupp kui täpp, mõlemal vinüüli poolel oma täpp ja värv. Maalitud täpid teevad iga plaadi teisest erinevaks, ühtlasi on need värvid juhisteks plaadi mõlemal poolel orienteerumiseks.
Доставка 1-3 рабочих дня
29,40 €
Обычная цена: 30,95 €
Наличие в магазинах